SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

100 dezavantajlı kadın ilçemizi gezdi

100 dezavantajlı kadın ilçemizi gezdi
Bu haber 05 Kasım 2018 - 0:02 'de eklendi ve 72 kez görüntülendi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, kentte bağlı ilçelerin kültürel alanlarını tanıtma kapsamında başlattığı gezilerde, Bağlar ilçesinde ikamet eden 100 dezavantajlı kadın, Çermik ilçesinin doğal zenginliklerini, tarihi mekânlarını gezdi ve şifa amaçlı kaplıcalardan yararlandı.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı, kadınlar arasında dayanışma duygularını artırma ve ilçelerin kültürel alanlarını tanıtma amacıyla başlattığı geziler kapsamında Bağlar ilçesinde ikamet eden 100 dezavantajlı kadını Çermik’e götürdü. Sabah kahvaltıyla başlayan programda kadınlar Çermik’in tarihi ve doğal alanlarını gezerek, kaplıcalardan faydalandı.

Sabah saatlerinde toplu taşıma araçlarıyla Çermik’e giden kadınlar, sağlık amaçlı ilçenin kaplıcalarının bulunduğu otele geçti. Şifa amaçlı kaplıcalardan yararlanan kadınlar daha sonra ilçenin doğal güzellikleri ile tarihi mekânlarını gezdi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanlığı personelleri, gezi programına katılan kadınlarla görüşerek, istek ve taleplerini dinledi.

Düzenlenen etkinlikten dolayı memnuniyetlerini dile getiren kadınlar, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi yetkililerine teşekkür etti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA