SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

36 kilometre doğalgaz borusu döşenecek

36 kilometre doğalgaz borusu döşenecek
Bu haber 02 Temmuz 2018 - 0:43 'de eklendi ve 321 kez görüntülendi.

-Başkan Karamehmetoğlu; her alana doğalgaz gidecek

 

Geçen yılın sonlarına doğru yapımına başlanan ve ilçemizim her köşesinde inşaatı süren 36 kilometre uzunluğundaki doğalgazın, her noktaya ulaşacağı ve önümüzdeki yıl doğalgazın verilmesine başlanacağı bildirildi. İçme suyu şebeke çalışmaları devam ediyor, yeni parklar yapılıyor.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu gazetemize yaptığı açıklamada, doğalgaz hattı inşaatının tüm hızıyla sürdüğünü, bunun yanı sıra yine içme suyu hattının da devam ettiğini söyledi.

İlçe genelinde sürdürülen çalışmaların ağırlıklı olarak ana caddelerde sürdürüldüğünü, buralarda yapılacak çalışmalardan sonra mahallelere girileceğini bildiren Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, şöyle konuştu;

“-Gerek doğalgaz ve gerekse içme suyu şebeke döşeme çalışmaları planlanan şekilde sürüyor. Amacımız vatandaşlarımıza hizmeti en sağlıklı ve en kısa sürede ulaştırmaktır. Bunun çabası içerisindeyiz. Müteahhit firmanın yaptığı çalışma sevindiricidir. 36 bin metre, yani 36 kilometre doğalgaz hattı döşenecek. Bununla ilgili özel borular yapıldı. Halkımız, güzeli ve sağlıklı en iyi hizmeti alacaktır. İlçemiz güzel olan her şeyi hak ediyor.

Vatandaşlarımıza bizlere gösterdikleri sabır için teşekkür ediyorum. Sıkıntıyı bir süre çekeceğiz. Sonuç ise çok güzel olacak ve bu sıkıntının semeresini göreceğiz. Biz halkımızın hizmetindeyiz. İlçemiz yıllarca sonra hak ettiği hizmeti almaya başladı. Her şey vatandaşlarımız için. Biz yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle anılmaktan yanayız. Hizmet için varız. Koltuk geçicidir, hizmet ise kalıcıdır.”

Vatandaşlar, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu zamanında, doğalgaz başta olmak üzere içme suyu ve altyapı hizmetlerinin geldiğini belirterek, “Kendisine teşekkür ediyoruz. Pazar yerindeki esnaflarımızla yapılan çalışma takdir ediliyor. Şimdi ilçemize gelenler temiz bir ortamda alışverişini yapabiliyor. Yapılan parklar yapıldı, yapılıyor.Bunlarda çok önemli hizmetler” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA