SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Ailelerle iftarını açtı

Ailelerle iftarını açtı
Bu haber 12 Mayıs 2019 - 23:56 'de eklendi ve 229 kez görüntülendi.

Geldiği günden itibaren vatandaşla iç içe olan Kaymakam Nazlı Demir, Ramazan ayında da bu süreci devam ettiriyor. Kaymakam Demir, vatandaşlarla iftarda bir araya geldi.

İhtiyaç sahipleri, hastaları ve şehit ile gazi ailelerini sürekli ziyaret eden Kaymakam Nazlı Demir, Ramazan ayında da bu geleneğini devam ettiriyor. Bu doğrultuda Suriye’deki savaştan kaçarak ülkemize sığınan Velat Bekuş ve ailesiyle iftarını açtı.

İftarda Kaymakam Nazlı Demir’e, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Hayrettin Kızılarslan, İlçe Emniyet Amiri Vekili Mehmet Karademir, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Abubekir Tekdemir ve Tepe Mahallesi Muhtarı Fadil Şeker eşlik etti.

TÜRK BAYRAĞI ALTINDA İFTAR

Aile reisi Velat Bekuş, iftarda kaymakamın kendilerine misafir olacağını duyduklarında çok heyecanlandıklarını dile getirerek, “İlçe Kaymakamının bize misafir olacağını duyunca çok mutlu olduk. Türkiye bize kucak açtı, insanlar bizlere elinden geldiğince yardımcı oluyor, yöneticilerin de bizim yanımızda olduğunu görmek çok mutlu etti. Kendilerine bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kendilerini misafir ettikleri için Bekuş ailesine teşekkür eden Kaymakam Nazlı Demir’in dikkatini tavandaki Türk Bayrağı çekti. Kaymakam Demir, ziyaret nedeniyle mi bayrağı astıklarını sorması üzerine Velat Bekuş, “Hayır Türk Bayrağını Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı müdürlüğü yetkililerden aylar önce almıştım. Bu bayrağın altında oturmak bize huzur veriyor. Akşam yattığımızda sabah kalktığımızda Türk Bayrağını görüp Türkiye Hükümetine, Türk halkına ailece teşekkür ediyoruz. Türkiye bütün Suriyelilere sahip çıktı. Kapılarını sonuna kadar açtı. Suriye halkı Türkiye’nin bu fedakârlığını asla unutmayacaktır” dedi.

ÇOCUKLARLA YAKINDAN İLGİLENDİ

Kaymakam Nazlı Demir, ziyarette her zaman olduğu gibi çocukları da unutmadı. Çocuklarla yakından ilgilenen, adeta kardeşleriyle, evlatlarıyla oynar gibi oynayan Kaymakam Demir, hediye ettiği oyuncaklarla da çocukların gönlünü fethetti. Aldıkları oyuncaklar nedeniyle çocukların gösterdiği sevinç, herkesi duygulandırdı.

HASTA AİLE ile İFTAR

Kaymakam Demir, iftar ziyaretleri kapsamında bu kez Şeyhandede Mahallesindeki Koca ailesine konuk oldu. Yatalak hasta İbrahim Koca’ya tekrar geçmiş olsun dileklerinde bulunan Kaymakam Nazlı Demir’e İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Ahmet Seyhun, İlçe Emniyet Amiri Vekili Mehmet Karademir eşlik etti.

Kaymakam Nazlı Demir’in kendilerini daha önce de ziyaret ederek hem geçmiş olsun dileklerinde bulunduğunu hem de ihtiyaçlarını sorduğunu belirten İbrahim Koca, şimdi de iftarda bizleri yalnız bırakmadı. Yakın ilgi ve alakasından dolayı kendisine sonsuz teşekkür ediyoruz, dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa