SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Ak Parti Milletvekili Adayları vatandaşlarla bayramlaştı

Ak Parti Milletvekili Adayları vatandaşlarla bayramlaştı
Bu haber 18 Haziran 2018 - 23:20 'de eklendi ve 157 kez görüntülendi.

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili adayları ilçemizde vatandaşlarla bayramlaştı. Ak Parti Diyarbakır 1. Sıra milletvekili adayı Eker, 25 Haziran sabahı bambaşka bir Türkiye’nin herkesi beklediğini söyledi.

Ak Parti Diyarbakır Milletvekili adayları ilçemize adeta çıkarma yaptı. Vatandaşlarla bayramlaşmak için ilçemize gelen milletvekilleri adaylarının yanı sıra aday adaylarından İş insanı Yaşar Arıtürk, Avukat Baran Çelik’in bulunduğu hemşerilerimiz de yer aldı.

Belediye meydanı önünde düzenlenen törene katılan adayları Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Sehit Kaya, parti teşkilatı ve partililer karşıladı. Vatandaşlarla tek tek bayramlaşan adaylar, Çermik’in desteklerini beklediklerini söylediler.

Bayramlaşma sırasında konuşma yapan Ak Parti Diyarbakır 1. sıra milletvekili adayı, 25 Haziran’dan sonra bambaşka bir Türkiye’nin vatandaşları beklediklerini söyleyerek şöyle konuştu;

“El birliğiyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı başkan yapacağız. Biz inanıyoruz ki sizlerin de desteğiyle ikinci tura kalmadan bu işi bitireceğiz. Başkanlığın yanı sıra mecliste çoğunluğu sağlamak da çok önemli, o yüzden ısa bir süre kala çalışmalarımızı daha da hızlandırmalıyız. Çermik’e her geldiğimizde bu güzel kalabalığı görünce hedefimize ulaşacağımız inancımız daha da artıyor.

25 Haziran sabahı bambaşka bir Türkiye ile uyanacağız. Her alanda yatırım yapılacak, istihdam sağlanacak, ekonomik refah seviyemiz yükselecek. Ülkemizi ekonomik yönden devirmeye çalışan dış güçler ve onların maşaları olan içerdekiler de gereken cevabı alacak. Çermik’imiz de bu yatırımlardan önemli paylar alacak, bundan kimsenin kuşkusu olmasın.”

Yapılan konuşmaların ardından adaylar, davul zurna eşliğinde halay çektiler. Daha sonra Belediye Başkanlığına geçerek Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve partililerle bir süre görüş alışverişinde bulunuldu. Belediye BaşkanıKaramehmetoğlu, Ak Parti Diyarbakır 1. Sıra Milletvekili adayı Mehdi Eker’e ilçemiz kaplıca bölgesinin bulunduğu yağlı boya tabloyu hediye etti.

Adaylar, ilçemizden ayrılarak Diyarbakır’a hareket etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa