SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Akdağ: “Ak Güvercin ekolünü yeniden hâkim kılacağız”

Akdağ: “Ak Güvercin ekolünü yeniden hâkim kılacağız”
Bu haber 10 Şubat 2019 - 23:58 'de eklendi ve 480 kez görüntülendi.

31 Mart da yapılacak Mahalli İdareler seçiminde DSP’den Belediye Başkan Adayı olan Nurettin Akdağ, “Ak Güvercin ekolünü yeniden yaratacağız. Adil bir düzen içinde eşit ve hakça bir paylaşım yapacağız” dedi.

Belediyeciliğin toplumun tüm fertlerine, yoksul ve ezilen kesim başta olmak üzere emeğiyle geçinenlere, işsizlere, köylülere, esnafa, kadın ve çocuklara, engellilerin sorun, ihtiyaç ve taleplerine öncelik anlayışıyla olması gerektiğini bildiren DSP Belediye Başkan Adayı Akdağ, şunları söyledi;

“İlçenin sosyal yaşamını düzenlemede belde halkını merkeze koyacağız. Bunun yanında halkın yönetime katılımını sağlayıp, toplumsal adaleti kendimize kılavuz edineceğiz. Kimsenin ötekileştirilmemesine, dostça ve kardeşçe yaşama, toplumsal barışa öncelik kazandıracağız. Belediye hizmetlerinde ilçe halkı arasında hiçbir ayrım yapmadan toplumsal eşitliği ilke edineceğiz, halkın çıkarını ön planda tutacağız. Gerek kamu gerekse kendi öz sermayesi ile kazandıklarını titizlikle yeterli ölçüde kullanacağız.Gelirlerini halkın ihtiyaçlarını gözeteceğiz.Halka hizmet ettiğini göstermek amacıyla sadece betonarme yapılara harcamayacağız. Gelirlerini, daha kaliteli hizmet sunmak adına ve ilçe halkının refahını yükseltebilmek için artırmaya yönelik faaliyetleri odak noktası haline getirecek, ilçe halkına hiçbir yarar ve getirisi olmayan sadece belediyenin öz kaynaklarını tüketen faaliyetler içinde olmayacağız.”

Belediye Başkanının toplumun tüm kesimlerini kucaklayan, ilçe halkının menfaatine ve fikirlerine saygı duyan, kimseyi ötekileştirmeyen, halkın arasında halkla iç içe ve çözüm odaklı olan, israftan ve gereksiz harcamalardan uzak duran, her şeyden ve herkesten önce kendi ilçesi için çalışan biri olması gerektiğini vurgulayan Akdağ, “Seçim çalışmalarına başladı. Kapı kapı dolaşarak kendimizi anlatacağız. Yatırım programlarını ilçe halkının bilgilerine sunarak her şeyden önce vatandaş ile aramızda gönül köprüleri kuracağız. Kazanan ilçemiz olacak” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA