SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Akıllı sınıfla tanıştılar

Akıllı sınıfla tanıştılar
Bu haber 28 Ekim 2019 - 0:11 'de eklendi ve 335 kez görüntülendi.
  • Öğrenciler kodlama setlerine büyük ilgi gösterdi

 

İlçemiz Kayagediği Mahallesindeki öğrenciler akıllı sınıfla tanıştılar. Öğrenciler, kodlama setlerine büyük ilgi gösterdi.

Kayagediği Mahallesi Şehit Zeki Kızıl İlk ve Ortaokulunda akıllı sınıfın açılışı yapıldı. Kaymakam Nazlı Demir’in açılışını yaptığı programa İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Ahmet Seyhun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Bozdoğan, şube müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı.

Akıl ve Zekâ oyunları sınıfının açılışında öğrencilerin gözünde gördüğü heyecan ve mutluluğun kendisini daha fazla mutlu ettiğini belirten Kaymakam Nazlı Demir, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Akıl ve Zekâ Oyunları sınıfımızın açılışını yaptıktan sonra öğrencilerimizle oyunlar oynadık. Ardından anasınıfını ziyaret ederek okullarda hayata geçirdiğimiz kodlama setinin dağıtımını ve kurulumunu yaptık. Küçük yavrularımızın kodlama setlerine duyduğu ilk ilgi ve heyecanlarına tanık olduk.

Daha sonra sınıfları ziyaret ederek öğrencilerle sohbet edip onlara akvaryum ve 8. sınıf öğrencilerimize soru bankası seti hediye ettik.”

Okuldan ayrılmadan öğretmenlerle de bir araya gelen Kaymakam Nazlı Demir, DYK kursları, sınavlara hazırlık, okuldaki sosyal kültürel faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Okuldan çıktıktan sonra mahalle sakinleriyle de bir araya gelen Kaymakam Nazlı Demir ve beraberindekiler, mahalle sakinleriyle bir araya gelerek sohbet ettiler ve onların sıkıntılarını dinlediler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA