SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Aksu Gazetemizde

Aksu Gazetemizde
Bu haber 18 Kasım 2019 - 0:33 'de eklendi ve 191 kez görüntülendi.

İçişleri eski Bakanı, Vakıf Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aksu, gazetemizi ziyaret etti. Aksu, “Gazetenin burada hazırlanıp basılması çok önemli” dedi.

Aksu, beraberinde Kaymakam Nazlı Demir, AK Parti 22. dönem Diyarbakır Milletvekili hemşerimiz Av. Cavit Torun, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve beraberindekilerle birlikte gazetemize geldiğinde, Kurucumuz Bülent Boztepe tarafından karşılandı. Gazete hakkında bilgi sunan Boztepe, gazetenin ilçenin ilk gazetesi olduğunu, 17 yıldan beri de yayınını sürdürdüğünü, 10 yılı aşkın süreden beri de internet üzerinden de yayın yaptığını söyledi.

İçişleri Eski Bakanı ve Vakıfbank Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Aksu, çok sevdiği her zaman kendisinin yanında olan ve destekleyen Çermik’te böyle bir gazetenin olmasına çok sevindiğini belirterek, “Sizi kutluyorum. Çok güzel gazete. Yerel gazetelerin olması önemli” dedi.

Gazetede bir süre dinlenen ve beraberindekilerle birlikte Gazetenin önünde fotoğraf çektiren Aksu, daha sonra Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe tarafından uğurlandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA