SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

Ani ölümler…

Ani ölümler…
Bu haber 01 Haziran 2020 - 0:05 'de eklendi ve 101 kez görüntülendi.

2020 yılı, tabiri caizse tüm insanlara iyi gelmedi. Bazı yıllar ve günler vardır, insanlarıolumsuz etkilemektedir.

2020 yılında özellikle ilçemizde çok sevdiğimiz arkadaşlarımızı ve dostlarımızı kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyoruz.

İlçemiz eşraflarından, Çakır ailesinin değerli kişisi, uzun yıllar ilçemizde esnaflık yapan, vatandaşlara ve ilçemizde görev yapan memur kesimine kaliteli ürün getirerek,ihtiyaçlarını karşılayan, son yıllarda da esnafları temsil eden Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını yürüten, İskender Çakır’ı aniden kaybetmek, gerek esnaf camiasında gerekse ilçemizdeki ve ilçemiz dışındaki hemşerilerimiz arasında büyük bir şok etkisi yarattı ve üzüntüye neden oldu.

Herkes tarafından sevilen İskender’in aniden aramızdan ayrılmasının ardından, yine ilçemizin renkli simalarından olan Hasan Yıldız (Alman Haso’nun) aniden aramızdan ayrılması, sevenlerini derin bir üzüntüye boğmuştur.

Zararı sadece kendisine olan, Hasan Yıldız’ın renkli yaşamı unutulmayacak ve yıllarca yad edilecektir.

Yine Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nun yeğeni sevgili Metin Karamehmetoğlu, müessir bir saldırıya uğrayıp yaralanarak, uzun süreden beri hastanede tedavi altında hayatını kaybetmesi, sevenleri arasında üzüntüye neden olmuştur.

Öte yandan yine uzun yıllar Tapu Müdürlüğü’nde çalıştıktan sonra emekli olan Bande Hacı Orhan’ın ani vefatı da büyük üzüntü yaratmıştır.

Uzun yıllar, hasta eşine bakarak insanlar arasında takdir edilen Hacı Orhan’ın ani kaybı da yine sevenleri ve hemşerilerimiz arasında derin üzüntüye neden olmuştur.

Her dört hemşerimize de Allah’tan rahmet, sevenlerine de bir kez daha başsağlığı diliyorum.

Dört hemşerimizi de genç sayılacak yaşta kaybetmenin acısı yüreğimizi yakmasına rağmen, takdiri ilahi deyip geçiyoruz.

O nedenle, yaşamın çeşitli evrelerindeki gelişen olayları daha sükunetli karşılamamız gerektiğini, fani dünyada insanın kalbini kırmamamız gerektiğini, insanlara hoşgörü ile davranmamız gerektiğini bilmemiz lazım.

Önemli olan bu dünyada hoş bir seda bırakmaktır. Hemşerilerimiz bunu bıraktılar.

Görüşmek dileğiyle…

Hoşçakalın…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa