SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Ankara’daki hemşerilerimizle bir araya geldi

Ankara’daki hemşerilerimizle bir araya geldi
Bu haber 10 Eylül 2018 - 0:10 'de eklendi ve 110 kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Ankara’daki hemşerilerimizle bir araya gelerek yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Tanıtım günleri kapsamında Ankara’da bulunan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, fırsat buldukça hemşerilerimizle de bir araya geliyor. Çermik’te yaşayan ve çeşitli iş kollarında çalışan hemşerilerimizin iş yerlerini ziyaret ederek görüş alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, bunun yanı sıra toplu görüşme de gerçekleştirdi.

Ankara Çermikliler Derneği’nde hemşerilerimizle bir araya gelen Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, tanıtım günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan hemşerilerimize teşekkür etti. Şu an ilçemizde yapılan çalışmalar ve gelecekte yapılacak projeler hakkında hemşerilerimizi bilgilendiren Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, aynı zamanda başkentte yaşayan hemşerilerimizin sorunlarını dinledi, derneğin ihtiyaçlarını ve yapılabilecekler hakkında bir süre sohbet etti.

Ankara’daki hemşerilerimiz, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nun nazik ziyaretinden dolayı kendisine teşekkür ederken, bol bol da sohbet ettiler.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa