SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Arkamda hoş seda bırakmak istiyorum”

“Arkamda hoş seda bırakmak istiyorum”
Bu haber 24 Eylül 2018 - 0:11 'de eklendi ve 322 kez görüntülendi.

-Vatandaşların arasında sorunları dinledi, çarşı pazar gezdi

-Daire Müdür ve Amirleri ile bir araya geldi

 

Son Mülki İdare Amirleri kararnamesi ile ilçemizi atanan ilk Bayan Kaymakam Nazı Demir, “Arkamda hoş bir seda bırakmak istiyorum” dedi. Kaymakam Demir, vatandaşların arasında sorunları dinledi, çarşı pazar gezdi, Daire Müdür ve Amirleri ile bir araya gelerek, ilçede yapılacak ve yapılması gerekenler hakkında bilgi aldı.

Kaymakam Nazlı Demir, gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe ile yaptığı görüşmede, ilçenin çok büyük bir potansiyele ve kaplıca gibi bir nimete sahip olduğunu belirterek, şöyle konuştu;

“-Çermik gerçekten bir huzur kenti. Ne yazık ki fazla tanınmıyor. Atandığımda buraya geleceğimi söylediğimde (Diyarbakır’ın Çermik diye bir ilçesi mi var?) diye sordular. Tabi tanıyanlar da, kaplıcası olduğunu bilen de var. Bu durumda demek ki ilçe fazla tanınmamış. İsmini bilmeyen olduğuna göre. Ben isteyerek ilçeye geldim. Çok büyük potansiyelini en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekiyor. Bunun çabası içerisinde olacağız. Ben arkamda hoş bir seda bırakmak istiyorum.Bizler gelip gidiciyiz.

Önemli olan bir şeyler yapıp gitmektir, unutulmamaktır. Gerekli çalışmaya hemen başladık. İlçeyi geziyorum. Tanımaya çalışıyorum. Bundan sonra neler yapacağımızı belirleyip önümüze bakacağız.”

-Çarşı-Pazarı gezdi

Özellikle merkezde yaşayanların yanı sıra çevre il ve ilçelerinde sebze ve meyve ihtiyacını karşılayan, haftanın Pazartesi ve Cuma günleri kurulan, mahallelerde yetiştirdikleri ürünleri getirip satışa çıkardığı sebze ve meyve pazarını gezen, vatandaşlarla görüşen Kaymakam Demir, vatandaşlarla ve esnaflarla kurduğu diyalog büyük takdir topladı.

Su sorunundan eşinin vefatına, sebze fiyatından, üretilenlerin ilçeye getirilmesine kadar bir çok sorunları yerinde dinleyen Kaymakam Nazlı Demir, kapısının açık olduğunu, kendisi ile rahatlıkla görüşebileceklerini  söyledi.

Bu arada Kaymakam Demir, ilçede yapılan ve yapılacak işlerle ilgili Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdür ve Amirlerinden de birfing aldı.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa