SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Artık Çermik’in gönüllü bir elçisiyim”

“Artık Çermik’in gönüllü bir elçisiyim”
Bu haber 27 Temmuz 2020 - 0:07 'de eklendi ve 212 kez görüntülendi.
  • “Güzel dostluklar edinerek ayrılıyorum”

 

İlçemizden ayrılan Kaymakam Nazlı Demir için veda yemeği düzenlendi. Kaymakam Demir, kendisinin artık Çermik’in gönüllü bir elçisi olduğunu ve güzel dostluklar edinerek ilçeden ayrıldığını söyledi.

İçişleri Bakanlığı’nın Kaymakamlar kararnamesi ile Uşak’ın Eşme ilçesine atanan Kaymakam Nazlı Demir için veda yemeği düzenlendi. Düzenlenen yemeğe daire amirler, siyasi parti temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Kaymakam Nazlı Demir, veda konuşmasında kendisinin artık Çermik’in gönüllü bir elçisi olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“İki yıl boyunca burada bir aile gibi olduk. Birlikte birçok sorunun üstesinden geldik. Güzel dostluklar edindim, güzel ailelerle tanıştım. Özellikle bu pandemi döneminde zorladığım daire amirleri oldu. Gece-gündüz demeden çalıştık. Sağolsun hiçbirisi bir gün isyan etmedi. Görev aldığımız süre boyunca elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık.

Bizim mesleğin en önemli kazanımlarından biri insan kazanmaktır. Görevim süresince birçok insanı kazandığıma inanıyorum. Vatandaşların, çalışma arkadaşlarımın olumlu tepkilerinden de bunu görüyorum. Şehit ve gazi kanlarıyla sulanmış, bayrağımızın dalgalandığı memleketin her köşesi bizimdir. Uşak’ta da bir eviniz olduğunu unutmayın. Görev sürem boyunca istemeden de olsa kalbini kırdıklarım olmuş olabilir, hepiniz hakkınızı helal edin. Benden taraf herkese hakkımı helal ediyorum.”

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu da Kaymakam Nazlı Demir’e verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, yeni görev yerinde başarılar diledi.

Program, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA