SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Aslan güven tazeledi

Aslan güven tazeledi
Bu haber 04 Mart 2018 - 23:58 'de eklendi ve 379 kez görüntülendi.

İstanbul Çermikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin yapılan olağan genel kurulunda Başkanlığa yeniden Aslan Balıkçı seçilerek, güven tazeledi.

Derneğin Güngören’deki binasında yapılan genel kurula, Aslan Balıkçı başkanlığında tek liste halinde gidildi. Yapılan oylama sonucu üyelerin tamamının oyunu alan başkan Balıkçı yönetimi yeniden göreve seçildi. Dernek Yönetim Kurulu şu kişilerden oluştu:

“Başkan Aslan Balıkçı, Asil Üyeler Ömer Gümüş, Celal Özturan, Kadir Aydemir, Oğuz Marangozoğlu, Atilla Güneş ve Tamer Tunç.“

-Birlik vurgusu

İstanbul Çermikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Aslan Balıkçı yaptığı konuşmada üyelere teşekkür ederek, “Görevimizi en iyi şekilde yapmak için çaba harcayacağız. Yönetim Kurulu Üyesi arkadaşlarımla birlikte ilçemizi en iyi şekilde temsil edeceğiz. Hemşerilerimizin sorunlarına çözüm getirmek için ne gerekiyorsa onu yapacağız. Dernek hepimizin. Dolayısıyla herkesin derneğe sahip çıkması gerekir. Elbirliği, birlik ve beraberlikle çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA