SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Bakan Karaismailoğlu Diyarbakır’da

Bakan Karaismailoğlu Diyarbakır’da
Bu haber 17 Ocak 2021 - 23:45 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.

Devegeçidi Köprüsü ve Bağlantı Yolları açılışı için Diyarbakır’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, açılış programı öncesi Vali Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti.

Diyarbakır için çok önemli projelerden birisi olan Devegeçidi Köprüsü ve bağlantı yolları açılışı programına katılmak üzere Diyarbakır’a gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu beraberindeki heyetle birlikte Vali Münir Karaloğlu’na ziyarette bulundu.

Bakan Karaismailoğlu ve Vali Karaloğlu, Valilik makamında bir süre görüştü. Görüşme sonrası Vali Karaloğlu tarafından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’na hediye takdim edildi. Sonrasında Bakan Karaismailoğlu tarafından Valilik Şeref Defteri imzalandı.

Ziyaretin ardından Bakan Karaismailoğlu ve Vali Karaloğlu açılışın yapılacağı alana geçti.

Ergani yolunda güvenli ve konforlu bir ulaşımı sağlayacak olan Devegeçidi Köprüsü ve bağlantı yollarının, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın video konferans sistemi üzerinden sağladığı katılımla gerçekleştirilen açılışı sonrası Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Vali Münir Karaloğlu İçkale Müzesine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa