SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Barış Pınarı Harekatına kan bağışıyla destek

Barış Pınarı Harekatına kan bağışıyla destek
Bu haber 10 Kasım 2019 - 23:58 'de eklendi ve 37 kez görüntülendi.

İlçemizde kan bağışı kampanyası yapılarak Barış Pınarı Harekatına destek verildi. Kızılay İlçe Koordinatörü Bilal Çelikten, “bizim için canlarını feda eden askerlerimize, kanlarımızı gözümüzü kırpmadan vermeye hazırız” dedi.

İlçemiz Kızılay Temsilciliği tarafından Barış Pınarı Harekatına destek amacıyla iki gün süren kan bağışı kampanyası yapıldı. Kampanyada 156 ünite kan toplanırken, kaynağı sadece insan olan kan bağışı için toplumun birçok kesiminden vatandaş bağış tırına gitti.

Türk Kızılayı İlçe Koordinatörü Bilal Çelikten; “Barış Pınarı Operasyonu’na çıkan Türk Silahlı Kuvvetleri’ne hem moral vermek hem de destek olmak istedik. Umut ediyor ve inanıyorum ki büyük bir başarıyla operasyonlarını tamamlayacak olan Mehmetçiklerimiz ayakları taşa değmeden tekrar yurdumuza dönecek, bizlerle buluşacaktır.

Türk milletinin genetik kodlarında vatan sevgisi vardır. Vatan söz konusu olduğu andan itibaren her şey değişir. Bizler vatanın, devletin ve milletin bütünlüğü altında birleşiriz. Bu kampanya da bunun en güzel örneğidir” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa