SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Başkan Atilla “Buzağılar Ölmesin Ülkemiz Kalkınsın”

Başkan Atilla “Buzağılar Ölmesin Ülkemiz Kalkınsın”
Bu haber 29 Ocak 2018 - 0:04 'de eklendi ve 55 kez görüntülendi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Gıda Tarım ve Havancılık İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Buzağılar Ölmesin Ülkemiz Kalkınsın” konulu konferansa katıldı.

Gıda Tarım ve Havancılık İl Müdürlüğü tarafından “Buzağılar Ölmesin Ülkemiz Kalkınsın” konulu konferans düzenlendi.

GAP Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi (UATEM) Konferans Salonu’nda düzenlenen konferansa Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, İl Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Nihat Pakdil, kamu kurum müdürleri, çiftçiler ve davetliler katıldı. Konferans öncesi GAP UATEM girişine getirilen kuzu ve buzağılarla yakından ilgilenen Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ile Vali Hasan Basri Güzeloğlu buzağılara biberonla süt verip kuzularla fotoğraf çektirdi.

Başkan Atilla, Vali Güzeloğlu ve beraberindekiler daha sonra “Buzağılar Ölmesin Ülkemiz Kalkınsın” konferansının yapılacağı salona geçti. Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan konferans, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Bakanlık Müsteşar Yardımcısı Dr. Nihat Pakdil ve Vali Hasan Basri Güzeloğlu birer konuşma yaptı. Protokol tarafından yapılan konuşmaların ardından konferans yapılan sunumlarla sona erdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa