SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Başkan Atilla DİSKİ’de incelemelerde bulundu

Başkan Atilla DİSKİ’de incelemelerde bulundu
Bu haber 08 Ocak 2018 - 0:20 'de eklendi ve 82 kez görüntülendi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, DİSKİ Genel Müdürlüğü Halkla İlişkiler Binası’nda incelemelerde bulundu.

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü Halkla İlişkiler Binası’ndaki çalışmaları inceledi. Binadaki çalışmalara ilişkin birim amirlerinden bilgi alan Başkan Atilla, işçilere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Halka daha iyi belediyecilik hizmetleri sunma gayretinde olduklarını belirten Başkan Atilla, “Hemşerilerimize daha kaliteli hizmet sunacağımız ve sorunlarını etkin bir şekilde çözeceğimiz binamızı en yakın zamanda hizmete açacağız.” dedi.

DİSKİ Genel Müdürlüğü Halkla İlişkiler Binası’nda Abone ve Müşteri Hizmetleri Müdürlükleri, Yatırım ve İnşaat, İşletmeler 1 ve 2 dairesi başkanlıklarının yanı sıra sayaç tamir istasyonu, tahsilât masaları, itiraz birimi ile kadın ve erkek mescitleri yer alacak.

Halkla İlişkiler Binasında tamamı profesyonel ekipten oluşan ve kent merkezi ile ilçelerdeki vatandaşların sorunlarını en kısa sürede çözmek için ‘Ak Masa’ oluşturulacak. Ak Masa’da tüm çağrılar merkezileşmiş olacak. Diğer yandan yine profesyonel bir kadrodan kurulu ALO 185 Çağrı Merkezi de hizmet verecek.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa