SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Başkan Karamehmetoğlu gençleri uyuşturucuya karşı uyardı

Başkan Karamehmetoğlu gençleri uyuşturucuya karşı uyardı
Bu haber 14 Ocak 2018 - 23:53 'de eklendi ve 82 kez görüntülendi.
  • Lise öğrencilerine uyuşturucunun zararlarını anlattı…

 

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu öğrencilerle bir araya gelerek uyuşturucu konusunda uyarılarda bulundu. Başkan Karamehmetoğlu uyuşturucunun zararlarını öğrencilere anlattı ve uzak durmalarını istedi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu sık sık gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine bir yenisini ekledi. Hemen hemen her hafta bir okulu ziyaret eden öğretmen ve öğrenciler ile bir araya gelen Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, bu kez ziyaretini bambaşka bir konu için yaptı.

İlçemizde son zamanlarda artan ve ortaokul seviyelerine düşen uyuşturucu kullanımına karşın öğrenciler ile bir araya geldi. Sınıfları tek tek gezen Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, öğrencilere uyuşturucunun zararları ve uyuşturucu kullanımının nelere mal olabileceği hakkında sohbet havasında bir konuşma gerçekleştirdi.

Yerel yönetim olarak da uyuşturucu kullanımının artışından dolayı rahatsızlık duyduklarını belirten Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, “gerek Kaymakamımız gerekse güvenlik güçlerimizle bu uyuşturucu illeti konusunda sürekli görüş alışverişi içerisindeyiz. Biz de Belediye Başkanlığı olarak üzerimize düşen görevleri yapmak için çalışıyoruz. Bu konuda sizlere de görevler düşüyor. Sizler okuyan kesim olarak bu konuda gerek rehber öğretmenleriniz gerekse dışarıdan gelen uzmanların seminerlerine katılarak insan bünyesine ne kadar büyük zararlar verdiğini görüyorsunuz.

Sizler, bu gördüğünüz elde ettiğiniz bilgileri eşiniz, dostunuz, akrabanız olsun veya olmasın kişilerle paylaşın ve uyuşturucu illetinden uzaklaştırın. El birliğiyle bu beladan kurtulmalıyız. Bu ilçe hepimizin, hepimiz buranın çocuklarıyız ve ilçemiz bu tür pisliklerle değil güzel işlerle anılmalı, sizler de bizlerin geleceği olarak yeni pırıl pırıl bir nesil yaratın” dedi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa