SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Başkan Karamehmetoğlu’ndan aşı çağrısı

Başkan Karamehmetoğlu’ndan aşı çağrısı
Bu haber 16 Ağustos 2021 - 8:40 'de eklendi ve 48 kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaşları aşı konusunda duyarlı olmaya davet etti.

Vatandaşları aşı olmaya davet eden Başkan Karamehmetoğlu, aşının en önemli tedbirlerden birisi olduğunu söyledi. İnsanlık olarak zor bir süreçten geçtiklerini ve bu zorluğu hep birlikte aşacaklarını ileten Karamehmetoğlu, “Hep birlikte ortak tedbirler almazsak bu işin sonucuna ulaşamayız” şeklinde konuştu.

Alınan tedbirler ve karşılıklı saygı çerçevesinde aşı olunması gerektiğine dikkat çeken Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, yapılan tüm açıklamaların aşıların olunması yönünde olduğunu dile getirdi. Karamehmetoğlu, “Birinci, ikinci, üçüncü dozun yapılması gerektiğini biliyoruz. Ancak görüyoruz ki, çok sayıda vatandaşımız birinci doz aşısını dahi olmadı. Aşı olunması diğer vatandaşlarımıza karşı da bir sorumluluk” dedi.

“Sağlığımızı korumak için lütfen aşılarımızı olalım”

Covid-19 dolayısıyla bugüne kadar hayatını kaybeden vatandaşlara da Allah’tan rahmet dileyen Başkan Karamehmetoğlu, “Hem ailemize, dostlarımıza, dışarıdaki vatandaşlarımıza, aynı ortamda çalıştığımız arkadaşlarımıza zarar vermemek, sağlığımızı korumak için lütfen aşılarımızı olalım. Devletimiz bu konuda bizlere çok büyük imkanlar tanıyor. Hastanelerimiz, sağlık ocaklarımızın yanı sıra çok noktada aşı istasyonları var. Büyük işletmelerin olduğu noktalara Sağlık Müdürlüğümüz mobil ekiplerle gidip aşılarını da yapıyor. Bu kadar kolaylık, devletimizin verdiği bu kadar destek varken, neden biz bundan istifade etmiyoruz. Aşımızı hem kendimiz hem karşımızdaki insanlar için olmak durumundayız. Tüm vatandaşlarımızı aşı olmaya davet ediyorum ve sağlıklı bir hayat diliyorum” diye konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA