SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Başkan yeniden Kızılarslan oldu

Başkan yeniden Kızılarslan oldu
Bu haber 05 Ekim 2020 - 0:41 'de eklendi ve 265 kez görüntülendi.
  • AK Parti 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi

 

Ak Parti 7. Olağan Kongresi gerçekleştirildi. Yapılan oylama sonucunda Hayrettin Kızılarslan yeniden Ak Parti İlçe Başkanı oldu.

Öğretmenevi bahçesinde yapılan kongreye AK Parti Diyarbakır Milletvekilleri Ebubekir Bal, Oya Eronat ile birlikte AK Parti önceki dönem Diyarbakır Milletvekili Galip Ensarioğlu, İl Başkanı Serdar Budak, İl Koordinatörü Ejder Açıkkapı, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, il ve ilçe yöneticileri ile, delegeler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından milletvekilleri, İl Başkanı, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve İlçe Başkanı Hayrettin Kızılarslan birer konuşma yaptı.

Yapılan konuşmalarda ortak düşünce olarak Ak Partinin gönüllerin partisi olduğu, hizmet yolunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda çalışmaya devam edeceklerini söylediler.

Milletvekilleri ve başkanlar, hedeflerinin 2023’te yapılacak seçimlerden de zaferle ayrılmak olduğunu ve bunu da başaracaklarına inandıklarını belirttiler. Yapılan konuşmaların ardından Hayrettin Kızılarslan yönetiminde tek liste halinde seçime gidildi. 400 delegenin yer aldığı seçimde oylamaya katılan delegelerin tamamının oyunu alan Hayrettin Kızılarsan, AK Parti’nin yeniden ilçe başkanı seçildi.

İlçe Başkanı Kızılarslan’ın sunduğu yönetim listesinde şu kişiler yer aldı; Suat Güneş, Hasan Aslan, Şevket Karadeniz, Ahmet Eroğlu, Ferit Yüksel, Ramazan Koca, İshak Çiçek, Enver Gültekin, Ömer Çiçek, Bilal Çelikten, Mehmet Ali Dalkılıç, Gülcan Yıldızhan, Hasan Demirkol, Hayri Savcı, Mehmet Yaman, Hüseyin Şen, Muhammet Raşit Akdağ, Seyfullah Türk ve Birgül Çiftçi. Oylama sonunda yeniden başkanlığa seçilen Hayrettin Kızılarslan tüm delegelere ve konuklara teşekkür etti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA