SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Başkana bir plakette Eğitim’den…

Başkana bir plakette Eğitim’den…
Bu haber 18 Kasım 2018 - 23:45 'de eklendi ve 258 kez görüntülendi.

İlçemiz Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na, Muharrem Akkılıç İlkokulu’na yaptığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi verildi.

Muharrem Akkılıç İlkokulu Müdürü Fettah Kızılelma, Okul Aile Birliği Başkanı Fadil Şeker ve iki öğretmenle birlikte Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Kızılelma ve Şeker, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na okulun alt ve üst yapı çalışmaları ile çevre düzenlemesine verdiği katkılardan dolay teşekkür ederek, plaket de takdim ettiler.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, bu nazik ziyaretlerinden dolayı Okul Müdürü, öğretmen ve Okul Aile Birliği Başkanına teşekkür etti. Başkan, şöyle konuştu;

“Belediye olarak hiçbir kurum ayrımı yapmadan elimizden geldiğince yardımlarımızı yapıyoruz. Çocukların güzel bir ortamda eğitim ve öğretim görmeleri hepimizin arzusudur. Çocuklar bizim geleceğimiz, onları en iyi yerlerde görmek istiyoruz. Onlar için her şeyi yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz. Okul yönetimine de bu nazik davranışlarından ötürü teşekkür ediyorum.”

Okul Aile Birliği Başkanı Fadil Şeker de Belediye Başkanı Karamehmetoğlu’na okulun ihtiyaçları için gittiklerinde kendilerini geri çevirmeyerek gerekli talimatı verdiğini ve okulun kısa sürede alt ve üst yapısı ile çevre düzenlemesinin gerçekleştirilmesini sağladığını diğini söyledi.

Okul Aile Birliği Başkanı Şeker, Belediye Başkanı Karamehmetoğlu’na hassasiyetten dolayı teşekkür etti.

Başkan Şehmus Karamehmetoğlu daha öncede Kamu-Der tarafından Yılın Belediye Başkanı seçilmiş, ödülü de Ankara’da düzenlenen törenle takdim edilmişti.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA