SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Bayramlar sevgi, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir”

“Bayramlar sevgi, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir”
Bu haber 26 Temmuz 2021 - 8:46 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

İlçemizde Kurban Bayramı vesilesiyle kutlama programı düzenlendi. Kaymakam Polat, bayramların sevgi, birlik ve dirliği sağlayan özel günler olduğunu söyledi.

ADEM bahçesinde düzenlenen kutlama programına Kaymakam Ramazan Polat, Cumhuriyet Savcısı Ali Emre Özdil, İlçe Jandarma Komutanı Bahri Yılmaz, İlçe Emniyet Amir Vekili Ahmet Talha Esendemir, daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Kaymakam Ramazan Polat, bayramların toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günler olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız. Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi birlik ve dirliği sağlayan özel bir gündür.

Kurban Bayramının insanlığa, ülkemize ve halkımıza barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Bu duygularla, tüm Çermik halkının, mübarek Kurban Bayramını içtenlikle kutlar, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

Kaymakam Polat ve beraberindekiler, daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı’na geçerek erbaş ve erlerin bayramını kutladı. Buradan Emniyet Amirliği’ne geçerek görevli polislerle bayramlaşan Kaymakam Polat ve beraberindekiler, hastaneyi de ziyaret ederek tedavi görmekte olan hastaların ve refakatçilerinin bayramını kutlamasıyla program sona erdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa