SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

Beklentimiz

Beklentimiz
Bu haber 03 Ağustos 2020 - 6:30 'de eklendi ve 63 kez görüntülendi.

Yeni kaymakam Sayın Ramazan Polat göreve başladı. İlçemize ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim. Başarılı bir bürokratın arkasından göreve başlamak gerçekten ağır bir sorumluluk yükler.

Sayın Nazlı Demir’in ilçemizdeki görevinden ayrılmasın sonra atanan Kaymakam Sayın Ramazan Polat’ın genç olması umudumuzu ve beklentimizi artırmaktadır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Umudumuz Gençlerdedir’ bu bağlamda bizde haklı olarak Kaymakam Sayın Ramazan Polat’tan beklentimizi yükseltmektedir.

İlçemizin sorunları çoktur. Sorunların çözümünde Kaymakam Sayın Polat’ın gerekli çabayı harcayacağını ve ilçemize eserler bırakacağına inanıyorum.

Devlette devamlılık esastır. Bu nedenle birçok projemizi hayata geçireceğine inanıyorum. Özellikle turistik konumumuz göz önünde bulunduğunda, Sayın Nazlı Demir’in hazırladığı çarşı içi projenin bir an önce hayata geçirilmesi çok önemlidir. Bu projeyle ilçemizin tarihi çarşısının yepyeni bir görünüme kavuşacağı, ilçemize gelen binlerce yerli ve yabancı turistin daha güzel bir ortamda alışveriş yapıp gezeceği, güzel bir imaj bırakacağı bir gerçektir. Bunun yanı sıra Ergani ve Siverek karayollarının yapılması projesi de yine ilçemiz için çok önemlidir. Her yıl kaplıca turizmi çerçevesinde ilçemizi ziyaret edenlerin daha rahat seyahat etmeleri sağlanmış olacaktır.

Yine Kaymakam Sayın Demir’in hazırladığı turizme yönelik yamaç paraşütü ve spor etkinliği projesinin de hayata geçirilmesi sağlanmalıdır. Bu proje de devamlı ve geleneksel hale getirilmelidir. Genç kaymakamımız verdiği enerji ile bu projeleri gerçekleştireceğine inanıyoruz. Hizmet yaparken önemli olan geri de eser bırakmaktır. Kaymakam Sayın Ramazan Polat’ın eser bırakacağına inanıyoruz.

Birlik ve beraberlik içerisinde genç kaymakamımızla çok şeyler başaracağımıza inanıyorum. Bizler de genç kaymakamımıza el birliğiyle destek olmalıyız. Huzur kenti olan ilçemiz bu projeleri hak ediyor.

Herkesin kurban bayramını kutlar nice bayramlarda buluşmayı dilerim.

Görüşmek dileği ile

Hoşçakalın.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA