SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Belediye Başkan Adayı Akdağ; “Birlikte yöneteceğiz”

Belediye Başkan Adayı Akdağ; “Birlikte yöneteceğiz”
Bu haber 11 Mart 2019 - 0:21 'de eklendi ve 306 kez görüntülendi.

Demokratik Sol Parti Belediye Başkan Adayı Nurettin Akdağ, seçmenlerle bir araya geldi. Belediye Başkan Adayı Akdağ, belediyeyi vatandaşlarla birlikte yöneteceklerini söyledi.

İlçemizde Demokratik Sol Parti (DSP)’den Belediye Başkanı Adayı olan Nurettin Akdağ, partisinin seçim bürosunda seçmenleri ile bir araya geldi. Tüm seçmenler ile tek tek yakından ilgilenen Belediye Başkan Adayı Akdağ, tüm Çermikliler ile birlikte belediyeyi yöneteceklerini söyledi.

Çermik’te artık bazı şeylerin değişmesi ve Çermik’in daha çok kalkınması için Belediye Başkanlığına talip olan Nurettin Akdağ, seçimde galip çıkan taraf olacaklarını söyledi.

DSP Belediye Başkanı Akdağ; “Herkes, belediyenin gelirini, giderini, yapılan yatırımlarını görecek. Şeffaf bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. Çünkü biz Bülent Ecevit gibi, fakirin hakkını yemeyen, kimseye de yedirmeyen, her zaman halkın çıkarlarını gözeten bir partinin mensuplarıyız.

Biz, ilçemizin daha fazla kalkınması, turizm pastasından daha fazla yararlanması için birçok projeyi hayata geçireceğiz, gençlerimiz istihdam kapısına kavuşacak, birlikte yöneteceğiz ilçemizi, bir karar aldığımızda herkesin görüşüne başvuracağız.Ak güvercinin hizmetini herkes görecek. Niye Çermik! Denize mi düştü ki yılana sarılsın” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA