SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Belediye Başkanı Diyarbakır’daki üst düzey yetkililerle temaslarda bulundu

Belediye Başkanı Diyarbakır’daki üst düzey yetkililerle temaslarda bulundu
Bu haber 13 Temmuz 2020 - 0:14 'de eklendi ve 566 kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Diyarbakır’da üst düzey temaslarda bulundu. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, ilçemizde yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Diyarbakır’da bir dizi temaslarda bulundu. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu ilk olarak Antalya Valisi iken İçişleri Bakanlığı Valiler Kararnamesi ile Diyarbakır Valisi olarak atanan Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret edip, hayırlı olsun dileklerini iletti. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, Çermik’te yaptığı ve yapacakları çalışmalarla alakalı Vali Karaloğlu’nu bilgilendirerek destek istedi.

Belediye Başkanı Karamehmetoğlu daha sonra Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanı Mehmet Karaaslan’ı ziyaret ederek, ilçedeki sorunlarla alakalı görüş alışverişinde bulundu. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, ilçemizde yeni yapılacak olan imar planıyla ilgili çalışmalar geldiği aşamayı da görüştü.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanı Karaaslan’ı ziyaretinin ardından Genel Sekreter Yardımcısı Aykan Kardan’ı ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Yol İdaresi Daire Başkanını ziyaret eden Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, ilçemizdeki yol çalışmaları ve yapılması gereken yollar ile sorunlu bölgeler hakkında görüş alıverişinde bulundu.

Daha sonra DİSKİ İl Müdürlüğü Görevine atanan Mehmet Fırat Tutşi’yi ziyaret eden Başkan Karamehmetoğlu ilçede devam eden çalışmalar ve eksik yönlerini masaya yatırdı.

Görüşmelerin gayet olumlu geçtiğini belirten Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, “ilçemize yapılan ve yapılacak çalışmaları Sayın Valimiz ile birlikte üst düzey yetkililere anlattık. İnşallah ilçemize hizmet yolunda önümüzdeki süreçte sıkı bir çalışma içerisinde olacağız. İlçemiz her şeyin en güzeline layık ve biz de en güzelini yapmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Peygamberler diyarı Diyarbakır’ımız ve Kaplıcalar diyarı Çermik’imiz için emek sarf eden herkese şükranlarımı sunuyorum. Sayın Valimize ve diğer yetkililerimize yeni görevlerinde başarılar diliyorum.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA