SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Belediye Başkanı, İçişleri ve Ulaştırma Bakanını ziyaret etti

Belediye Başkanı, İçişleri ve Ulaştırma Bakanını ziyaret etti
Bu haber 14 Ekim 2019 - 3:41 'de eklendi ve 157 kez görüntülendi.

İlçemiz Belediye Başkanı Ankara’da İçişleri Bakanı ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanlarını makamında ziyaret etti.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu çeşitli temaslarda bulunmak üzere Ankara’ya gitti. Ak Parti Genel Merkezinde yetkililerle temasta bulunan Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan ile bir araya geldi.

Ak Parti Diyarbakır Milletvekilleri Mehdi Eker, Ebubekir Bal ve Oya Eronat ile Bağlar ve Hani Belediye Başkanlarının da olduğu ziyarette, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilçemiz hakkında Bakan Soylu ile görüş alışverişinde bulundu.

İçişleri Bakanı Soylu’nun ardından Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan’ı da ziyaret eden Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, ilçede yapılan ve yapılacak çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu gazetemize yaptığı açıklamada, “her iki bakanımıza da Çermik’i ve güzelliklerini anlattım. Ayrıca ilçemizde yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulundum. Zaten bakanlarımız ilçemizi iyi tanıyorlar ve Diyarbakır’ın göz bebeği olduğunu biliyorlar” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA