SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Belediye Başkanı Karamehmetoğlu; “Sizin hizmetkarınız olacağız”

Belediye Başkanı Karamehmetoğlu; “Sizin hizmetkarınız olacağız”
Bu haber 25 Şubat 2019 - 0:05 'de eklendi ve 216 kez görüntülendi.
  • Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla; “Girmediğimiz gönül bırakmayacağız”

 

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkanı Adayı Cumali Atilla, İl Başkanı Süleyman Serdar Budak ve partililer, ilçemize gelerek muhtar, STK ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretler öncesi Kaymakam Nazlı Demir’i makamında ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Atilla ve beraberindekiler, Kaymakam Demir’den, Büyükşehir Belediye Başkanlığı sorumluluk alanında olan mahalleler hakkında bilgi aldı.

Yapılan nezaket ziyaretinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ve beraberindekiler, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, İlçe Başkan Vekili Hayrettin Kızılelma eşliğinde bir düğün salonunda gerçekleştirilen muhtarlar ve STK temsilcileriyle buluşma toplantısına katıldılar.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, “Biz, sizin efendiniz değil, hizmetkarınız olmaya geliyoruz. Bizler hayır için çalışacağız. Yetimin, garip gurebanın, hiçbirinizin hakkını kimseye yedirmeyeceğiz. Çevre düzenlemesi ile kaplıcaları, alt ve üst yapı çalışmaları ile örnek ilçe yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Ak Parti İl Başkanı Süleyman Serdar Budak da, Çermik’i kendi memleketi gibi gördüklerini, her zaman Ak Partinin kalesi gibi dimdik ayakta durduğunu, son 2 yılda yapılan işlerin 20 yıldan fazla yapılan işler olduğunu ve bu işlerin gelecekte yapılacak işlerin teminatı olduğunu söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı ve Ak Parti adayı Atilla ise sıkmadıkları el, girmedikleri gönül bırakmayacaklarını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Sizlere iki yıldan fazladır hizmet ediyoruz. bu süreçte çok önemli büyük projeler gerçekleştirdik. Metropol olması gereken şehir, ideolojik nedenlerle mega köy olmuştu. 17 ilçe Bin 42 mahallemizde alt yapıdan üst yapıya, temizlikten sosyal belediyeciliğe kadar her alanda hemşerilerimize hizmet verdik. Gücümüzü sizden alıyoruz. Kırsala 160 kilometre sıcak asfalt, bin kilometre alt yapı çalışması yaptık. Bundan sonra da sizin paranızı size harcayacağız, sıkmadığımız el, girmediğimiz gönül kalmayacak.”

Yapılan konuşmaların ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla, muhtarların ve STK’ların sorunlarını dinledi. Yapılacak çalışmalar üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantının ardından yapılan esnaf ziyareti ile program sona erdi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA