SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Belediye Başkanı; “Yerel Basın desteklenmelidir”

Belediye Başkanı; “Yerel Basın desteklenmelidir”
Bu haber 13 Ocak 2019 - 23:42 'de eklendi ve 145 kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, gazetemizi ziyaret ederek 10 Ocak Gazeteciler Günümüzü kutladı. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, gazeteciliğin kutsal bir görev olduğunu ve desteklenmesi gerektiğini söyledi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetemizi ziyaret eden Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe ile bir araya geldi. Gazeteciler Gününü kutlayan Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, gazeteciliğin kutsal bir görev olduğunu belirterek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Gazetecilerin aldıkları bilgiyi hızlı, doğru ve tarafsız bir şekilde kamuoyunu bilgilendirmek gibi kutsal bir görevi vardır. Biz yerel yöneticiler olarak basınımızın doğru, tarafsız ve önyargısız haberlerini önemsiyor ve hizmetlerimizi halkımıza ulaştırmak ve halkımızın talep ile şikayetlerinin bize ulaşmasının yollarından biri olarak görüyoruz.

Özellikleilçemizde faaliyet gösteren yerel basının görüş, öneri ve eleştirileri bizlerin gelişimi açısından önemlidir. Bir kentin vicdanı, gözü, kulağı ve dili olan, kamu görevi yapan yerel medyanın abone, reklam gibi ekonomik desteklerle güçlendirilmesi gerektiğine inanıyoruz.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla; gece gündüz demeden çalışarak kamuoyunu bilgilendirmek için mücadele eden, siz değerli basın mensuplarımızın gününü kutluyor, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.”

Gazetemiz Kurucusu Bülent Boztepe de bu özel günde kendilerini ziyaret eden Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA