SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

Bence Elini Taşın Altına Koymak

Bence Elini Taşın Altına Koymak
Bu haber 02 Ağustos 2021 - 9:59 'de eklendi ve 25 kez görüntülendi.

Dünyada biz insanlar için gerekli olan en önemli hizmet yol, su, köprü ve okuldur.

Bu hizmetleri yapmak önemlidir. Issız bir yerde bir çeşme yapmak gelen geçenlerin su ihtiyacını karşılar. Yapılacak bir yol insanların ulaşımını kolaylaştırır. Yapılacak bir köprü insanları birbirine kavuşturur. Yapılacak okul ise yavrularımızın geleceğini belirler.

Tüm bunları yapmak elbette devletin görevidir. Ancak ekonomik durumu iyi olanların da bu hizmetler için ellerini taşın altına bırakmaları gerekir. Bir yol, bir köprü, bir çeşme, bir okul yapanlar ömür boyu hayır duası alır ve herkes için mutluluk verir.

Son zamanlarda hemşerimizin bu yöndeki çabaları takdire şayandır. Örneğin; aynı zamanda kendisi de öğretmen olan Sayın Alettin Bahçeci rahmetli oğlu Hakan Bahçeci adına ilçemizde yaptırdığı Anadolu Lisesi ve cami için ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu okulda gençlerimiz eğitim görecek camide hemşerilerimiz ibadet yapacak.

Keza hemşerimiz Cumali Yıldız köylerin ulaşımını kolaylaştıracak köprü yapması da yine sevindiricidir. Her iki hemşerilerimize sonsuz teşekkür ediyorum bunun diğer hemşerilerimize de örnek olmasını diliyorum.

İlçemizde son 1 yılda çok güzel işler yapılıyor bu işlerin yapılmasında Kaymakamımız Sayın Ramazan Polat ve Belediye Başkanımız Sayın Şehmus Karamehmetoğlu nun çabaları takdire şayandır. Bu konuda yine her türlü desteği veren Sayın Valimiz Münir Karaloğlu’na da teşekkür ederim.

İlçemizde en büyük sorun olan Ergani yolunun yeniden inşaatına başlanması ve belirlenen sürede tamamlanması ulaşım sorunumuzu çözecektir Siverek yolunun da en kısa sürede genişletilmesi temennimizdir. Bununda gerçekleşeceğine inanıyoruz.

Görüşmek dileğiyle…

Hoşçakalın…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA