SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

BENCE Hizmete kavuştuk

BENCE Hizmete kavuştuk
Bu haber 11 Ekim 2021 - 9:08 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.

Geçmiş yıllarda ilçemiz adeta kendi kaderine terk edilirken, bu dönemde yeniden beklenen hizmetlerine kavuşuyor.

Hizmet derken; modern devlet hastanesinin yapımı hızla sürüyor, yine yöremize uygun mimariyle yapılan belediye hizmet binasında önemli mesafe yol alındı. Elbette bunlar devam eden hizmetlerin yanı sıra ilçemizde yapılacak olan İlçe Sağlık Müdürlüğü Hizmet Binası da kısa sürede yüzünü gösterecektir.

Bütün bunlar yapılırken ilçemizin istenen hizmet seviyesine süratle gelmesi hepimiz için sevindiricidir.

Unutmamak gerekir ki geçmişte ilçemizde olan cezaevi, Tapu Mahkemesi, Meteoroloji Müdürlüğü ve Askerlik Şubesi ilçemizde kapatılması veya başka yere alınması ilçemizi derinden üzmüştür.

Böylesine hizmetlerin yeniden inşa edilmesi, bu anlamda çok önemlidir. İnanıyoruz ki önümüzdeki dönemlerde kapatılan veya başka yere giden hizmet birimlerinin de geri gelmesidir.

Bu hizmetlerin gelmesinde başta Sayın Valimiz Münir Karaloğlu, Sayın Kaymakamımız Ramazan Polat’ın ve Belediye Başkanımız Sayın Şehmus Karamehmetoğlu’nun büyük katkısı vardır.

Sayın Valimiz, Kaymakamımız ve Belediye Başkanımıza katkılarından ve çabalarından dolayı sonsuz teşekkür ediyoruz.

Zaten önemli olan “halka hizmet hakka hizmettir” yani halka hizmet etmek lütuf değildir.

Sadece bu hizmetler değil, örneğin turizmde ilçemizin ivme kazanması için çabalar da harcanıyor. Bunları da göz ardı etmemek lazım.

Örneğin Gelincik Dağı ve Sinek Çayı’nın yolunun parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesiyle birlikte ilçemize gelen turistlerin ve halkımızın hizmetine açılmış olacak. Bu da turizm pastasından daha fazla pay almamızı sağlayacak.

Hoşçakalın…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa