SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

BENCE İstenince oluyor

BENCE İstenince oluyor
Bu haber 04 Ekim 2021 - 9:14 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

Asırlık ilçemiz, yıllardan beri hep yerinde sayıyordu. Başta Kaymakamımız Sayın Ramazan Polat ve Belediye Başkanımız Sayın Şehmus Karamehmetoğlu olmak üzere herkes adeta ilçenin çehresini değiştirmek için seferber oldu.

Nitekim bir turizm beldesi olan ilçemiz, yıllardan beri hak ettiği hizmetleri almaya başladı. Elbette bunun mimarları eski Kaymakamımız Sayın Nazlı Demir, şimdiki Kaymakamımız Sayın Polat ve Belediye Başkanı Sayın Karamehmetoğlu’dur.

Bu arada Valimiz Sayın Münir Karaloğlu’nun da büyük destek verdiğini unutmamamız lazım. Sayın Karaloğlu, yapılan projelerin tümüne büyük katkı sağladığı herkesçe bilinen bir gerçektir.

Turizm beldesi olan ilçemiz, yapılan ve örnekleri Diyarbakır, Şanlıurfa ve Gaziantep’te olan çarşıların aynısını ilçemizde de Çarşı Projesi ile gerçekleştirmektedir. Bundan sonra ilçemize gelen yerli ve yabancı turistler bambaşka bir ilçe göreceklerdir. Daha temiz, çevreye duyarlı ve ilçenin tarihi dokusuna uygun bir görüntüyle karşılaşacaklardır.

Çarşı tamamen yenilenerek giydirme ve otomatik kepenklerle tek tip olacak. Çarşı içi ise Diyarbakır’ın tarihi bazalt taşı ile döşenecek.

Yıllardan beri hasret kaldığımız bu hizmet, gerçekten gerek ilçemiz halkını ve esnaflarımızı oldukça memnun etmiştir.

Belediye Başkanı Sayın Şehmus Karamehmetoğlu seçim arifesinde (Hizmetin en iyisini getireceğiz) demişti. Sonuçta verdiği sözlerin arkasında durarak yeni belediye binası ve Çarşı Projesi gerçekleştirilmiş oluyor.

Kaymakamımız Sayın Ramazan Polat ve Vali Sayın Münir Karaloğlu’na katkılarından dolayı ilçemiz adına minnettarız ve teşekkür ederiz.

Yeni bir görünümle Çermik’in turizmde hak ettiği yeri alacağına inanıyoruz. Önemli olan projeler yapmak ve hayata geçirmektir.

Görüşmek dileğiyle…

Hoşçakalın…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa