SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

BENCE Sahip Çıkmalıyız

BENCE Sahip Çıkmalıyız
Bu haber 13 Eylül 2021 - 9:11 'de eklendi ve 28 kez görüntülendi.

Turizm beldesi olan bölgelerde herkes yatırım için iş insanlarını davet ederken, biz ise ilçemizden yetişen iş insanlarımızın dışarıda yaptığı yatırımları ilçemizde de yaparken bizler buna sahip çıkamıyoruz.

İlçemizin ilk Termal Oteli olan Granpark Oteli maalesef uzun süreden beri istenilen seviyede hizmet veremiyor, bunun sonucunda da otel ilçemize katkı sağlayamıyor.

Hemşerimiz Sayın Ömer Özkan’ın büyük çabasıyla kurulan otel, maalesef ilk başlardaki kötü yönetim sonucu istenilen sonucu almasına olanak vermemiştir. Gerek Ömer Özkan, gerekse biz Çermikliler bunun sonucunda büyük üzüntü yaşadık, yaşamaya devam ediyoruz.

Sayın Ömer Özkan’a otelin devredilmesi halinde geçmişten gelen otel yöneticiliği sayesinde Granpark’ta da gerekli başarıyı elde edeceğine gönülden inanıyoruz. Alacaklı konumda olan Ömer Özkan’a bir an önce otelin devredilmesi yararlı olacaktır.

Yıllardan beri İstanbul’da iş yapan ve birikimini memleketinde yatırıma karar veren İşinsanı Hamza Öner, Kale Mahallesi Aşukar Dağı eteklerinde bir bölümünü yaptığı Helinamın Termal Tesisleri de ilçemizden ve ilçemiz vatandaşlarından kaynaklanan olumsuzluklara karşı hedefine tam ulaşmamasına rağmen önemli bir tesis olarak görüldü.

Genellikle Ortadoğu’ya yönelik olan projenin yarıda kalması sanırım Öner’i çok üzdüğü kadar kendisine destek olanları da üzmüştür. Tesislerin tamamen tamamlanması için Sayın Hamza Öner’e gereken destek sağlanmalıdır.

Nitekim Sayın Valimiz Münir Karaloğlu olaya el koymuş, tesislerin tamamlanması konusunda Kaymakam Sayın Ramazan Polat’a ve Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’na işinsanı Öner ile kendisinin görüştürülmesi istenmiştir.

Vali Karaloğlu’nun olaya el koyması ile termal tesisin yeniden ayağa kalkacağına inanıyoruz.

Hoşçakalın…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa