SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

BENCE Şanslı Döneme mi girdik?

BENCE Şanslı Döneme mi girdik?
Bu haber 21 Haziran 2021 - 9:30 'de eklendi ve 92 kez görüntülendi.

Zaman zaman bir ilin, bir ilçenin hatta bir mahallenin başına gelen yöneticiler, oralara büyük şans getirirler veya yaratırlar.

İlçemiz de kurulduğu günden bu yana zaman zaman çok başarılı yöneticiler tarafından yönetilmiş ancak bir türlü istenilen yatırımlar gerçekleştirilememiştir.

Ne zamana kadar? Son iki yıla kadar.

Valimiz Sayın Münir Karaloğlu’nun, Kaymakam Ramazan Polat’ın ve seçilen Belediye Başkanımız Şehmus Karamehmetoğlu’yla birlikte adeta ilçemizin makus talihi değişmeye başlamıştır.

Bunların atanması ve seçilmesiyle ilçemize yakışmayan Belediye Hizmet Binasının yapımına başlanmış, asırlık çarşımızın yenilenmesi ve ilçemiz turizmi için çok önemli olan Şeyhandede Şelalesi çevresinin Milli Park ilan edilmesi çalışmasının başlaması, sevincimizi kat be kat arttırmıştır.

Asırlık çarşının giydirme projesi ile birlikte çarşı içinde kaldırımın yeniden inşa edilmesi, ilçemize gelen yerli ve yabancı turistlerin gözünde çok daha güzel bir görünüm kazanacağı, bundan sonra geleceklerin bir yerine on kişiyle geleceğine inanıyor, bunun da ilçemiz ekonomisine çok büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz.

İlçemizi ziyaret eden Vali Sayın Karaloğlu, yukarıda ifade ettiğimiz gibi çok önemli projelerin müjdesini vermiş ve belediyenin temelini atmıştır. Kısa sürede çarşının yenilenmesi çalışmalarına başlanacağına da inanıyoruz.

Bu hizmetlerin gelmesinde elbette ki Vali Sayın Münir Karaloğlu’nun yanı sıra Kaymakam Sayın Ramazan Polat ve Belediye Başkanımız Şehmus Karamehmetoğlu’nun katkısı olduğuna inanıyorum.

Çünkü onlar bu yatırımları takip etmeseydi, bunlar belki de gerçekleşmeyecekti. Geçmiş yıllarda belki de proje istenmesi halde, projeyi zamanında yapıp sunamayanlar, ilçemizde hiçbir şeyin yapılmamasına neden olmuştur. Bunu da unutmamak gerekir.

Hemşerilerimiz geçmişi unutmayacaktır.

Görüşmek dileğiyle…

Hoşçakalın…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa