SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

Bence Verilen Çaba

Bence Verilen Çaba
Bu haber 26 Temmuz 2021 - 8:44 'de eklendi ve 43 kez görüntülendi.

Çevremizdeki birçok sevdiğimiz arkadaşımızı dostumuzu komşumuzu kaybettiğimiz korona virüsten kurtulmamız için verilen çabaya bizler de üstümüze düşen görevi yaparak, yani aşımızı mutlaka yaptırarak destek vermeliyiz.

Kaymakamımız Sayın Ramazan Polat’ın ve İlçe Sağlık Müdürü Sayın Fırat Türken’in ev ev gezerek vatandaşları aşı yapmaya çağırması bizim dolayısıyla ilçemizin bu illet hastalıktan kurtulmamız içindir.

Başta yetkililer olmak üzere sağlık çalışanlarına müteşekkiriz. Gözyaşı dökmemek sevdiklerimizi kaybetmemek için el birliği ile korona virüsü ancak aşı yaparak yenebiliriz. Yeniden evden çıkmamakla karşı karşıya kalmamak için, iş yerlerimizin yeniden kapanmaması için mutlaka aşı olmalıyız. Ücretsiz yapılan aşıdan çevremizdeki herkesin yararlanması için bizler de yoğun çaba harcamalıyız asılsız dedikodulara meydan vermemeliyiz.

Korona virüsten en fazla etkilenen esnafımızdır. Çok sayıda işyeri salgın süresi içerisinde kapandı binlerce insan işsiz kaldı. İlçemizde esnaflarımızın bu olumsuzluğu üzerinden atması için Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatifi Başkanlığı büyük bir özveri göstererek destek oldu.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanı Hüseyin Özdemir’in yaptığı açıklamaya göre geçtiğimiz yıl 15 Milyon (Trilyon) kredi sağlandı. Bu yıl ise 20 milyonun (Trilyon) üzerinde esnaflarımıza kredi sağlanması hedefleniyor.

Esnaflarımızın güven içerisinde olduğunun kanıtıdır. Esnaflarımız aldığı krediyi zamanında ödeyerek daha fazla esnafımızın kredi alıp işini yürütmek imkanı sağlandı. Bu da sevindiricidir. Bu konuda esnaflarımızın yanında yer alan ve bundan sonra alacağına inandığımız kooperatif başkanı Hüseyin Özdemir olmak üzere çalışan ve diğer yöneticilere teşekkür ediyoruz.

Görüşmek dileği ile

Hoşçakalın.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA