SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

BENCE Yöneticilik…

BENCE Yöneticilik…
Bu haber 15 Kasım 2021 - 9:54 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

Yöneticilik herkesin yapabileceği bir görev değildir. Ayrı bir meziyet gerektirir.

Yönetici ile idareci arasında bana göre fark vardır. Yöneten kişi bir kuruluşu çekip çeviren, düzgün işleyişini sağlayan kimselerdir. İdareci ise daha çok herkesin gönlü olsun şekilde işleri yürütür.

İşte ilçemiz yöneticilik bazında uzun bir süre sonra altın çağını yaşamaktadır. Diyarbakır Valisi Sayın Münir Karaloğlu’nun Diyarbakır’a atanmasının ardından ilçemiz de adeta çehre değiştirmeye başlamıştır.

Vali Karaloğlu, atandığı günden itibaren ilçemize ayrı bir önem vermiş, gerek Kaymakam Sayın Ramazan Polat gerekse de Belediye Başkanı Sayın Şehmus Karamehmetoğlu ile sürekli yakın temas kurarak ilçemizin sorunları ve çözümü için çalışmalar yürütmüştür.

Bunun sonucunda da ilçemizin çehresini değiştirecek projelere bir bir imza atılmaya başlanmıştır.

İlçemizin tarihi ve tustik dokusuna uygun mimaride yapılan sokak sağlıklaştırılması projesi, yeni belediye hizmet binası, ilçemizin önemli tarihi ve turistik simgelerinden olan Gelincik Dağı ve Sinek Çayı arasındaki yol ıslahı ve parke taşı döşenmesi işinin yapılması, ilçemizde belki de tarihin en büyük asfaltlama çalışması hepsi Diyarbakır Valisi Sayın Münir Karaloğlu’nun gelişiyle Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılmaktadır.

Yine ilçemiz Kaplıca Bölgesinde yapılacak yeni yaşam alanıyla bu bölgemiz de bambaşka bir görünüme kavuşacaktır.

Sayın Karaloğlu, daha önceki gelişinde Sinek Çayına akan kanalizasyonun yapımı için de çalışmalar başlatılacağını söylemiş ve bir ekip göndererek sorunun tespitini sağlamıştır. Vatandaşlar olarak beklentimiz bu sorunun da en kısa sürede çözümünün gerçekleştirilmesidir.

Bütün bu hizmetlerin yapımında Valimiz Sayın Karaloğlu’nun yanı sıra İlçemiz Kaymakamı Sayın Polat ve Belediye Başkanı Sayın Karamehmeoğlu’nun da çabalarını unutmamak gerekir.

Çünkü istemek ve o istediği şeyin yapılması için iş takibi yapmak çok önemlidir. İşte Sayın Polat ve Sayın Karamehmetoğlu, yapılan projelerin ısrarla takibini yapmış ve ilçemize kazandırılması için yoğun çaba harcamışlardır. Sayın Karaloğlu’na, Sayın Polat’a ve Sayın Karamehmetoğlu’na ilçemize kazandırdıkları bu eserlerden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Görüşmek dileğiyle…

Hoşçakalın…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA