SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Beş yılda çok farklı bir Çermik olacak”

“Beş yılda çok farklı bir Çermik olacak”
Bu haber 08 Eylül 2019 - 23:49 'de eklendi ve 234 kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaşların beş yılda çok farklı bir Çermik göreceğini söyledi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, yapılacak ve yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmede bulundu. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, ilçede hayal edilemeyecek çalışmaları yaptıklarını bundan sonra da ilçeyi güzelleştirmek için çalışmaların aralıksız sürdürüleceğini söyledi.

Çalışmalar doğrultusunda herkesin görüşlerini aldıklarını, bu yüzden de gece gündüz demeden vatandaşlarla iç içe olduğunu belirten Belediye Başkanı sözlerini şöyle sürdürdü;

“Biz yaptıklarımız ve yapacaklarımız çalışmalarda her kesimin görüşüne önem veriyoruz. Özellikle halkımızın istek ve talepleri bizim için emirdir. Çünkü biz onların hizmetkârı olmak için bu koltukta oturuyoruz. Gece gündüz demeden vatandaşlarımız şikâyetlerini, istek ve taleplerini dinliyoruz ve bu doğrultuda çalışıyoruz. Tabi ki elimizde sihirli değnek yok ama  5 yıl içinde bambaşka bir Çermik oluşturacağız.

Geçmişte hayal olan doğal gaz bugün evlerimizde kullanılıyor. Ben 15 Ekim 2016 yılında bu koltuğa geldim ve 8 Kasım 2016 yılında Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı’na doğal gaz için yazı yazdım. İstemeden çabalamadan bir şeyin sahibi olamazsınız. DİSKİ Genel Müdürümüzü ilçemize davet ettim (Asbest borularla su içiyoruz) dedim.Bugün şehrin her tarafında su borularının değişimi yapılıyor. Belediye Başkanı olarak atanan Cumali Atilla Bey ile görüşerek köy içlerinin kilitli parke taşı döşenmesi sadece ilçemizde gerçekleştirildi. 9 köyün içi tamamen kilitli parke taşı ile döşendi.

İlçemizde park yoktu, Çermik için utanç yeri olan çöplükte şimdi tertemiz bir park var. Eksiklerimiz yok mu tabi ki var. 15 Temmuz parkının su ve elektrik sıkıntısı var.Onu da çözüp kalan işlerini tamamlayacağız.

Yine hamamlar ile ilgili Bakanımız ile yaptığımız görüşmeler neticesinde hamamları bambaşka bir görünüme kavuşturduk.Yapılacak olan çalışmalarda Kaymakamımız, ilçe başkanımız ve teşkilatımız ile görüşerek yol haritamızı belirleyeceğiz.”

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA