SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Adanaspor Akhisar Belediyespor Alanyaspor Antalyaspor Beşiktaş Bursaspor Çaykur Rizespor Fenerbahçe Galatasaray Gaziantepspor Gençlerbirliği İstanbul Başakşehir Kardemir Karabükspor Kasımpaşa Kayserispor Konyaspor Osmanlı Spor Trabzonspor

Beşiktaş köy çocuklarını sevindirdi

Bu haber 21 Nisan 2019 - 23:46 'de eklendi ve 191 kez görüntülendi.
  • “Hedef Bir Milyon Çocuğa Ulaşmak” projesi kapsamında 620 forma dağıtıldı

 

Beşiktaş Jimnastik Kulübü köy çocuklarını sevindirdi. Kulübün başlattığı “Hedef Bir Milyon Çocuğa Ulaşmak” projesi kapsamında 620 forma dağıtıldı.

Türkiye’nin üç büyük kulübünden biri olan ve her zaman farklı etkinlikler ile projelere imza atan Beşiktaş, yeni projeye imza atarak çocukların gönlünde taht kurdu. Sadece kulüp olarak değil, taraftarlarının düzenlediği etkinlikler ve farklı özgün aktivitelerle sadece Türkiye’de değil, dünyada adını duyuran Kara Kartallar, yepyeni bir proje ile yola çıktı.

Yönetim kurulunun almış olduğu karar kapsamında “Hedef Bir Milyon Çocuğa Ulaşmak”  projesi kapsamında özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki çocuklara ulaşmayı hedefleyen Beşiktaş, birçok ilde çocuklara ulaştığı gibi ilçemiz çocuklarını da sevindirdi.

Projeye dahil olmak için büyük çaba sarf eden Yayıklı İlk ve Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ercan Karaman, Beşiktaş Jimnastik Kulübünde projede görevli olan Leyla Köse ile irtibata geçti. Yapılan görüşmelerin ardından Yayıklı kırsalındaki ilk ve ortaokul öğrencilerine 330 forma gönderildi. Alınan olumlu neticenin ardından Bintaş İlk ve Ortaokul Müdürü Ercan Uğurli da projeye dahil olmak için başvuru yaptı ve olumlu sonuç alınmasıyla 290 öğrenciye forma gönderilmesiyle birlikte ilçemiz kırsalındaki 620 öğrenci formasına kavuştu.

Projenin ilçemizde de uygulanması için yoğun çaba harcayan Yayıklı İlk ve Ortaokulu Müdür Yardımcısı Ercan Karaman, öğrencilerin gülümsemesine vesile olduğu için projeyi hayata geçirenlere teşekkür ederek sözlerini şöyle sürdürdü;

“Ülkemizin güzide kulübünün değerli başkanı Fikret Orman başta olmak üzere Beşiktaş Kulübü Kartal Yuvalarından Sorumlu Yöneticisi Hüseyin Mican olmak üzere yönetim kurulu üyelerine öğrencilerimizi mutlu ettikleri için kendilerine sonsuz teşekkür ediyoruz.”

 

 

Etiketler :
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa