SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Bir değerimizi daha yitirdik

Bir değerimizi daha yitirdik
Bu haber 02 Eylül 2019 - 0:21 'de eklendi ve 439 kez görüntülendi.

İlçemiz eşrafından yıllardır Diyarbakır’da yaşayan Soysal Ailesi’nden Neşet Soysal’ın ani kaybı, ailesi ve sevenleri ve hemşerilerimiz arasında büyük üzüntü yaşattı.

Mütevazı yapısı, sosyal oluşu, kapısını çalanları geri çevirmemesi ile gerek Diyarbakır’da ve gerekse ilçemizdeki vatandaşlar arasında sevilen ve sayılan Neşet Soysal’ın bir süre önce anjio olduğu, kontrol amacıyla, yine bir süre önce Bay Pas ameliyatı olan kardeşi Sadi Sosyal ile birlikte Ankara’ya gittikleri, buradan da Isparta’ya yakınlarını ziyarete gittikleri öğrenildi.

Isparta’da iken geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılan Neşet Soysal’ın, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülemediği bildirildi.

İlçemizde sevilen ve sayılan Soysal’ın, ilçedeki taziye başta olmak üzere hasta ziyareti ve diğer sosyal etkinliklerde hemşerilerini yalnız bırakmaması ile gönüllerde taht kurmuştu.

Diyarbakır’da Kulplular Taziye Evindeki Neşet Soysal’ın taziyesinde, başta ilçemiz olmak üzere yurdun dört bir yanından gelenler yer aldı.

Mardinkapı Mezarlığı’ında toprağa verilen Neşet Soysal’ın ani vefatı nedeniyle kardeşleri Fuat, Sadi ve Mehmet Soysal olmak üzere bütün yakınların başsağlığı diliyoruz.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA