SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam
Bülent Boztepe

Birlik Beraberlik

Birlik Beraberlik
Bu haber 16 Kasım 2020 - 2:43 'de eklendi ve 85 kez görüntülendi.

İlçemiz tarihinde hep birlik ve beraberlik içerisinde olmuştur. Hemşerilerimizin bu birlik ve beraberliği her daim takdir görmüştür.

Bu birlik ve beraberlikte ilçemizin diğer yerlerden ne kadar ileri olduğu takdir edilmektedir. Bu birlik ve beraberliğimizin bundan sonrada her konu da devam edeceğine inanıyorum.

İlçemizin bu birlik ve beraberliğini, bugünlerde de en üst düzeye çıkarmasını bekliyorum.

Günümüzde ölümcül korona virüs hastalığına karşı yürütülen mücadelenin, ilçemizde de en üst düzeyde olması çok önemlidir. Sevdiğimiz değerli hemşehrilerimizi korona virüs hastalığından kaybetmemiz, birlik ve beraberliğimizin ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiştir.

Başta postacı Enver IŞIK, değerli esnaflarımızdan Kunduracı Yasin olmak üzere onlarca hemşerimizi korona virüsten kaybettik. Böylesine acılar yaşamamak için hepimize büyük görevler düşüyor. Alınan önemlerden maske takma zorunluluğu ve 65 yaş üstü hemşerilerimizin sokağa çıkmamasına özen göstermeli ve bu kurallara dikkat etmeliyiz.

Bilimsel araştırmalar maske kullanımının korona virüsü %90 önlediği ifade edilirken buna uymamız başta kendimiz olmak üzere çevremizi de kurtaracağı bir gerçektir. Hemşerilerimizin özellikle maske kullanımı konusunda çok titiz davranmalıdır. Hem kendilerini hem de çevrelerindekileri koruduğunu unutmamalıdır. Bu nedenle maske takmayan hemşerilerimizi uyarmalıyız.

Birlik ve beraberliğimizi özellikle son zamandaki hastalık konusunda da pekiştirmeliyiz. Bize düşen görev bu birlik ve beraberliğimizi sürdürmektir. Bunu gerçekleştireceğimize inanıyorum. Çermik’imize de yakışan budur.

Güzel ve sağlıklı günlerde buluşmak dileği ile.

Görüşmek üzere…

Hoşçakalın…

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa