SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Birlikte güzel işler yapacağız”

“Birlikte güzel işler yapacağız”
Bu haber 03 Ağustos 2020 - 6:35 'de eklendi ve 150 kez görüntülendi.
  • Güzel bir ilçemiz var

 

İlçemiz Kaymakamı Ramazan Polat göreve başladı. Kaymakam Polat, birlikte güzel işler yapacaklarını söylerken, Çermik’in güzel bir ilçe olduğunu söyledi.

Cumhurbaşkanlığı Atama Kararnamesi ile Erzincan-Otlukbeli Kaymakamlığı’ndan ilçemize atanan Kaymakam Ramazan Polat görevine başladı. Kaymakam Polat’ı makamında ziyaret eden Yazı İşleri Müdürümüz Levent Boztepe, Kaymakam Ramazan Polat’la ilçemiz hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Kaymakam Polat’a yeni görevinde başarılar dileyen ve hayırlı olması temennisinde bulunan Boztepe, gazetemiz hakkında bilgilendirmede bulundu.

Kaymakam Polat da nazik ziyareti için Levent Boztepe’ye teşekkür ederek, ilçe halkıyla birlikte güzel işler yapacaklarına inandığını söyledi.

Kaymakam Polat, çok güzel bir ilçeye geldiğini söyleyerek şöyle konuştu;

“İlk intiba çok önemlidir. Gerek ilçe gerekse hoş geldin ziyaretlerine gelen toplumun birçok kesiminden gelen insan bende güzel izlenimler oluşturdu. Daha önce Diyarbakır’a gelmemiştim. Sakin, huzurlu bir ilçemiz var. Vatandaşlarımızla, kamu kurum ve kuruluşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum.”

Kaymakam Polat, sık sık bizlerle bir araya geleceğini belirtirken, Yazı İşleri Müdürümüz Levent Boztepe de her türlü konuda kendilerine destek olacaklarını belirtti.

POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa