SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Bitirin!

Bitirin!
Bu haber 03 Mart 2019 - 23:57 'de eklendi ve 244 kez görüntülendi.

-Kaymakam Demir, Müteahhitten kısa sürede inşaatın tamamlanmasını istedi

-Pazarın ışıklandırılması özel olacak

 

Yapımına bir süre önce başlanan, hava koşulları ile kısa süreli çatı çalışmaların durduğu sebze ve meyve pazarında incelemelerde bulunan Nazlı Demir, Müteahhit ile görüşerek, bilgi aldı. Kaymakam Demir, inşaatın kısa sürede tamamlanmasını istedi. Pazarın ışıklandırılmasında özel lambalar olacak.

Yapımına yaklaşık 2 ay önce başlanan 1.400 metrekare alanlık meyve sebze pazarında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Kaymakam Nazlı Demir inşaat alanında incelemelerde bulundu, Müteahhit Mehmet Sümer’den bilgi aldı.

Kaymakam Demir’e, Pazar yerinin zemin ve çatı inşaatının tamamlanması süresinin 5 ay olduğunu, kendilerinin işi hızlandırarak çok daha kısa sürede tamamlayacaklarını söyleyen Müteahhit Sümer, “Elimizden geldikçe işi tamamlamak istiyoruz. İlçeye en güzel pazarı yapıp teslim edeceğiz” dedi.

Müteahhit Mehmet Demir’e teşekkür eden Kaymakam Nazlı Demir, “İşin kısa sürede ve en iyi şekilde yapılması çok önemli. Çünkü kısa bir-iki ay sonra sebze ve meyve pazara gelmeye başlayacak. Üreticilerin iyi bir ortamda ürününü tüketiciye ulaştırması çok önemli” diye konuştu.

-Çok güzel olacak

Müteahhit Mehmet Sümer 800 bin liraya mal olacak Pazar yeri zemin ve çatı katı inşaatında, pis su giderleri, mazgallar, yağmur giderinin olacağını belirterek, çatı katındaki aydınlatmada da güneş görünümlü özel let lambaların kullanılacağını, pazara gelenlerin ferah bir ortamda olacağını söyledi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA