SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

“Biz bütünleştiriciyiz”

“Biz bütünleştiriciyiz”
Bu haber 28 Ocak 2019 - 0:24 'de eklendi ve 320 kez görüntülendi.
  • “El birliğiyle ilçemize hizmet edeceğiz”

 

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, el birliğiyle ilçeye hizmet edeceklerini, kimseyi ayırmadan bütünleştirici olacaklarını söyledi.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde Ak Parti Belediye Başkanı adayı olan mevcut Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, ayrıştırıcı değil bütünleştirici olacaklarını belirterek, şöyle konuştu;

“Biz halka hizmet için bu yola çıktık. Ak Partiden aday adayı olan bütün hemşerilerimiz bizim kardeşimizdir. Biz bütünleştiriciyiz. Hepsiyle birlikte, bütünlük içerisinde memleketimize hizmet için çalışacağız.

Ak Partiden aday olanlar, koltuk, makam ve mevki için aday olmazlar, halka hizmet için aday olurlar. Biz de bu doğrultuda hemşerilerimizle birlik ve beraberlik içinde hizmet yolunda yürüyoruz. İki yıllık kısa bir süre içerisinde 50 yıldır yapılmayan hizmeti yaptık. Yeni dönemde gerek ilçe merkezinde olsun, gerek de kırsalda olsun hizmetlerimizi daha da arttıracağız. Hem ilçemizden hem de ilçe dışındaki hemşerilerimizden, derneklerden bizlere büyük destek var. Biz de bu desteğe layık olmak için gecemizi gündüzümüze katıp çalışacağız. Yine vatandaşlarımızın ve ilçe dışındaki hemşerilerimizin fikirlerini, eleştiri ve önerilerini alarak hareket edeceğiz ve yolumuzu çizeceğiz.

Allah bize Çermik’e, Çermik halkına hizmet etmeyi nasip eylesin. Biz bu düşünceyle yola çıktık, vatandaşların da bizim yanımızda olduğunu görmek bize çok büyük güç veriyor. Büyük desteklerinden dolayı tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.”

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA