SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Boztepe’ye plaket

Boztepe’ye plaket
Bu haber 04 Ağustos 2019 - 23:50 'de eklendi ve 144 kez görüntülendi.

Adana’daki hemşerilerimizin gece gündüz demeden sorunlarına koşan ve manevi her türlü desteği veren Çermikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ferat Akay, derneğin kurulmasında ve yaşatılmasında emeği geçen kurucu üyeleri de unutmuyor. Başkan Akay, emekli olmadan görevi başında iken Dernek için yoğun çaba harcayan ve destek olan Emekli Polis Memuru Veysi Boztepe’ye, “Teşekkür” plaketi verdi.

Adana Çermikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ferat Akay gazetemize yaptığı açıklamada, Dernek Yönetimi olarak Adana’daki üye ve üye olmayan hemşerilerine her türlü yardıma koştuklarını söyledi. Akay, şöyle konuştu;

“Derneğin en önemli görevi, hemşerilerimizin hem sevincinde hem de acısında yanında olmaktır. Bunun yanı sıra sosyal ve ekonomik olarak da elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Onların sorunlarını bizim sorunumuz olarak görüyoruz. Bu nedenle de zaman zaman Yönetim Kurulu üyelerimiz ve diğer hemşerilerimizle Dernek binasında bir araya gelerek istişarede bulunuyoruz. Yapacağımız ve yapmayı planladığımız çalışmaları ele alıyoruz. Hemşerilerimizin varsa sorunlarını çözmeye çalışıyoruz.”

Derneğin Adana’daki bütün Çermiklilerin Derneği olduğunu da bildiren Başkan Ferat Akay, “Bu nedenle bütün hemşerilerimizi Dernek çatısı altında görmek istiyoruz. Dernek için gerek görev yaptığı sırada ve gerekse emekli olduktan sonra desteğini esirgemeyen hemşerimiz Veysi Boztepe’ye teşekkür ediyorum ve kendisine teşekkür plaketi vermekten de onur duyuyorum” dedi.

Veysi Boztepe de Başkan Akay’a teşekkür ederek, desteğinin bundan sonra da süreceğini, derneğin bütün hemşerilerin olduğunu söyledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa