SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

BYEG Kadın Gazetecileri ağırladı

BYEG Kadın Gazetecileri ağırladı
Bu haber 11 Mart 2018 - 23:57 'de eklendi ve 113 kez görüntülendi.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Diyarbakır İl Müdürlüğü, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde Kadın Gazetecileri ağırladı. BYEG İl Müdürlüğü’nün etkinliğne Gazetemiz Sahibi Hatice Boztepe de davet edildi.

BYEG İl Müdürlüğü Diyarbakır’da Gazete Sahibi olan ve Diyarbakır’da çeşitli gazete, radyo ve ajanslarda görev yapan Kadın Gazetecileri, Diyarbakır’da bir otelde ağırladı.

Kadın Gazetecileri tek tek karşılayan İl Müdürü Fikri Dişlioğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeni le karanfil takdim etti. Düzenlenen etkinliğe, kurum personelleri de katıldı. İl Müdürü Dişlioğlu yaptığı konuşmada, kadınların toplumda çok önemli görevlerde yer aldığını belirterek, Kadın gazetecilere etkinliğe katıldıkları için teşekkür etti.

Bu arada etkinliğe katılan Gazetemiz Sahibi Hatice Boztepe’ye, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile T.C. Basın, Yayın ve Enformasyon Genel Müdürü Mehmet Akarca da mesaj gönderdi. Akarca mesajında, “Değerli Meslektaşım; Gazetecilik gibi zor şartlar altında yapılan bu kutsal mesleğin içerisinde başarıyla yer alan, hayatın her alanında omuz omuza yürüdüğümü siz Saygıdeğer Basın Mensuplarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü en kalbi duygularımla tebrik ediyorum” dedi.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA