SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Çalışmalar hızlandırıldı

Çalışmalar hızlandırıldı
Bu haber 20 Eylül 2021 - 10:46 'de eklendi ve 76 kez görüntülendi.
  • Belediye Başkanı; “Söz verdiğimiz doğrultuda vatandaşa hizmeti sürdüreceğiz”

 

Yapımı devam eden çarşı projesi ile belediye binasında çalışmalar hızlandırıldı. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu; “Söz verdiğimiz doğrultuda vatandaşa hizmeti sürdüreceğiz” dedi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Ak Parti İlçe Başkanı Hayrettin Kızılarslan ve Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile birlikte Çarşı Sokak Sağlıklaştırma ve Yeni Belediye Hizmet Binasında incelemelerde bulundu.

İlçeye yeni bir imaj katacak olan projelere vermiş olduğu desteklerinden dolayı Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Münir Karaloğlu’na teşekkür eden Belediye Başkanı Karamehmetoğlu sözlerini şöyle sürdürdü;

“240 dükkanın ve 650 metre uzunluğundaki caddenin yapımı için çalışmalar aralıksız sürdürülüyor. Bu kapsamda dükkanların kepenk yapımı hızla ilerlerken, bir yandan da sundurmaların yapımı gerçekleştiriliyor. Büyükşehir Belediyesi yetkililer ile incelemelerde bulunduk. Yüklenici firma ile yaptığımız görüşmede çalışmaların hızlandırılması yönünde talebimizi ilettik. Çalışmalar bundan sonra daha hızlı bir şekilde ilerleyecek.”

Belediye Hizmet Binamız ilçemize çok yakışacak

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri ile yeni belediye binasında da incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, yeni belediye binasının ilçeye çok yakışacağını söyledi.

Belediye Başkanı Karamehmetoğlu;

“Yeni hizmet binamızda ilçemize en güzel, en iyi hizmetleri vermek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Makamlar gelip geçicidir, önemli olan ilçemizin kalkınması, güzelleşmesi, en iyi hizmeti almasıdır. Biz de bugüne kadar vatandaşımıza ne söz verdiysek o doğrultuda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlamda önemli işlere imza attığımızı düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa