SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Çermik, bir sevdalısını daha kaybetti

Çermik, bir sevdalısını daha kaybetti
Bu haber 04 Mayıs 2020 - 0:29 'de eklendi ve 194 kez görüntülendi.

-Babası Mehmet Gümüş adına okul yaptırmıştı

 

Çermik, bir sevdalısını daha kaybetti. İstanbul Çermikliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği eski Başkanı, iş insanı hayırsever Ömer Gümüş (60), yakalandığı koronavirüs hastalığından tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Gümüş’ün vefatı büyük üzüntü yarattı.

Yaklaşık bir hafta önce hastalığa yakalanarak özel bir hastanede tedavi gören İş İnsanı Ömer Gümüş, koronavirüs tedavisi gören hastadan alınan kanın verilmesi ile hastalığı bir süre olumlu seyretmesine rağmen daha sonra durumu yeniden ağırlaştı ve dün gece yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Vefatı büyük üzüntüye neden olan Gümüş, Silivri Kozlu Mezarlığı’nda toprağa verildi. Alınan karar doğrultusunda çok az sayıda kişi mezarlıkta yer alırken, gözyaşları sel oldu.

Biri erkek 2 çocuk sahibi olan Ömer Gümüş, hayırseverliği ve Çermik’e olan sevdası ile biliniyordu. Yıllar önce Yukarı Bedvan mahallesinde babası Mehmet Gümüş adına bir okul da yaptıran Ömer Gümüş, yıllarca İstanbul Çermikliler Derneği Başkanlığını da yürütmüştü. İstanbul başta olmak üzere yurdun dört bir yanındaki hemşerileri arasında da sevilen iş insanı ve hayırsever hemşerimiz Ömer Gümüş’e Allahtan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Yılda en az bir iki kez mutlaka Çermik’i ziyaret eden ve Çermik’in kalkınması için çaba harcayan Gümüş,  ilçenin tanıtımı için de hep yoğun çalışma içerisinde oldu.

 

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa