SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Çermik, Elazığ’ın yanında

Çermik, Elazığ’ın yanında
Bu haber 03 Şubat 2020 - 0:04 'de eklendi ve 71 kez görüntülendi.

olduğunu gösterdi.

Elazığ ve Malatya’da 41 kişinin öldüğü, bin 607 kişinin de yaralandığı deprem felaketinde ilçemiz duyarlılığını bir kez daha gösterdi.

İlçemiz Kızılay Şubesi ve Diyanet Vakfı öncülüğünde Kaymakamlık, belediye ile Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığının destekleriyle, Elazığ ve Malatya’da meydana gelen deprem sebebiyle mağduriyet yaşayan vatandaşlara ulaştırmak için toplanan yardım malzemesi taşıyan araçlar yola çıktı.

Yardım Konvoyu uğurlamaya Kaymakam Nazlı Demir, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, Kızılay Temsilcisi Bilal Çelikten, kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı. İki tır dolusu ısıtıcı, battaniye, çocuk bezi vb. malzemeler dualarla depremde zarar gören vatandaşlara ulaştırmak için yola çıktı.

İlçemiz Kaymakamı Nazlı Demir; “bu kampanyada emeği geçen, yardımda bulunan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İlçemiz bir kez daha duyarlılığını gösterdi. Elazığ ve Malatya’da yaşayan vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi ve her zaman yanlarında olduğumuzu iletiyor, Allah bir daha böyle acılar yaşatmasın diye ümit ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa