SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Çermik Halkın iktidarına hazır

Çermik Halkın iktidarına hazır
Bu haber 03 Ocak 2022 - 9:22 'de eklendi ve 117 kez görüntülendi.

CHP ilçemizde yeni başkanlık binasının açılışını gerçekleştirdi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Diyarbakır İl Başkanı Gönül Özel, Çermik ve Çüngüş’ün halkın iktidarına hazır olduğunu söyledi.

Açılışa; İl Başkanı Gönül Özel, İl sekreteri Şaban Kocakaya, İl Başkan Yardımcısı Mahmut Aziz Usal veilçe başkanları katıldı.

İlçe girişinde davul, zurna ile karşılanan heyet ilçe binasında vatandaşın yoğun ilgisi ile karşılaştı.

İlçe başkanı Mustafa Varol; “Bu görevi çok istiyordum, Çermik için elimden geleni yapacağım. Gönül Başkan’a çok teşekkür ederim. Diyarbakır da değişen CHP Rüzgar’ı Çermik’te de esecek, hep birlikte başaracağız” dedi.

Çüngüş’te de açılış yapıldı

İlçemizde parti binasının açılışının ardından komşu ilçemiz Çüngüş’te de parti binasının açılışı gerçekleştirildi.

Çüngüş İlçe Başkanı Seyit Akdağ; “Bu görev beni ve ailemi heyecanlandırdı, Çüngüş için elimden geleni yapacağım. Cumhuriyet Halk Partisi’ni temsil etmek benim için büyük mutluluk, çok çalışacağız ve tüm Çüngüş’e faydalı olacağız” dedi.

Esnaf Ziyaretleri Yapıldı

İl Başkanı Gönül Özel, ilçemiz ve komşu ilçemiz Çüngüş’te esnaf ziyaretleri yaparak Cumhuriyet Halk Partisi politikalarını anlattı. Esnaflarla ve vatandaşlarla sohbet eden İl Başkanı Özel, vatandaşların ihtiyaç ve taleplerini de dinledi.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA