SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Çermik sevdalısını kaybettik

Çermik sevdalısını kaybettik
Bu haber 02 Eylül 2019 - 0:25 'de eklendi ve 1.214 kez görüntülendi.

İlçemiz sevdalısı önemli İş İnsanı Hacı Ahmet Kamil Torun, aramızdan ayrıldı. Torun, Cumartesi günü düzenlenen cenaze töreniyle son yolculuğuna uğurlandı.

Uzun süreden beri rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören Hacı Ahmet Kamil Torun vefat etti. Vefat eden Torun’un acı haberi sevenleri ve iş dünyasında büyük üzüntü yarattı.

İlçemize olan büyük sevgisi ve memleketinin ileri gidebilmesi için sarf ettiği çabalar, bu doğrultuda yaptığı çalışmalarla dikkat çeken İş İnsanı Torun, yaptığı projelerde ilçemiz insanlarına iş kapısı açmakla da biliniyordu.

Yine İş İnsanı Hacı Ahmet Torun’un yılın 365 günü kimse bilmeden ilçedeki yardıma muhtaç ailelere yaptığı yardımlarla da adeta herkesin gönlünde taht kurmuştu.

İş İnsanı Torun’u yakından tanıyanlar, kendisi sağ elin verdiğini sol elin görmemesi gerektiği düşüncesiyle hareket eden ender insanlardan biriydi.

Sürekli Çermik’e ne yapılabilir, Çermik’i nasıl geliştirebiliriz? Düşüncesiyle hareket ediyordu. Gerçekten Çermik önemli bir değerini daha yitirdi.

İş İnsanı Torun’un hayatını kaybetmesi, kendisini yakından tanıyanlar arasında büyük bir üzüntü yarattı

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA