SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe kepçe

Çevre ve Şehircilik Bakanlığından hibe kepçe
Bu haber 20 Nisan 2020 - 0:08 'de eklendi ve 226 kez görüntülendi.
  • Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından ilçemiz bir adet kepçe iş makinası hibe edildi

 

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu’nun girişimleri sonucu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından bir adet kepçe hibe edildi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ve belediye personelinin katılımıyla dualar eşliğinde kurban kesilerek belediye filosuna kepçe dahil edildi. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, “Yaptığımız girişimler sonucu Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından bir adet kepçe ve bir adet binek otomobil belediyemiz araç filosuna kazandırıldı.

İlçemize en iyi şekilde hizmet etmek için, halkımızın sıkıntılarını gidermek için çalışmalarımıza istikrarlı bir şekilde devam ediyoruz. Her geçen gün belediyemizin makine parkını güçlendiriyoruz. Hizmet edebilmemiz için makine parkımızın güçlü olması gerekiyor.Başta kepçeyi hibe eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza, kepçeyi belediyemiz araç filosuna kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe olarak almış olduğumuz Kepçe ve binek otomobil ilçemize ve belediyemize hayırlı olsun” dedi.

Belediyenin imkanlarını ilçe halkına kullandıklarını ve kimsenin cebine girmediğini ifade eden Belediye Başkanı Karamehmetoğlu, “Her kuruşun hesabını yapıyoruz. Her kuruşun bu millete ait olduğu bilinciyle hareket ediyoruz. Yüce Allah, inşallah bu korona virüs belasını da ülkemizden ve tüm ümmetten def etmesi için dua ediyoruz” şeklinde konuştu.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA
şanlıurfa urfa