SON DAKİKA

ÇERMİK GAZETESİ
reklam

CHP’den dar gelirli ailelere yardım kolisi

CHP’den dar gelirli ailelere yardım kolisi
Bu haber 06 Temmuz 2020 - 6:39 'de eklendi ve 225 kez görüntülendi.

CHP İlçe Yönetimi, ihtiyaç sahibi aileleri evlerinde ziyaret ederek, erzak kolisi dağıtımı gerçekleştirdi.

CHP Çermik İlçe Başkanlığı tarafından belirlenen çok sayıda aileye; içinde sıvıyağ, un, pirinç, bulgur, toz şeker, makarna, kırmızı mercimek, tuz, çay, fasulye ve hazır çorba gibi ürünlerin bulunduğu 150 erzak kolisini dağıttı.

CHP İlçe Başkanı Emin Ekinci; “Koronavirüs nedeniyle İl Başkanlığımız ve Beşiktaş Belediye Başkanlığı tarafından gönderilen yardım kolilerini 150 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırdık. Kolilerin gideceği ihtiyaç sahibi kişiler, daha önce yaptığımız görüşmelerde belirlenen ailelerdir. İhtiyaç sahibi ailelerimiz hiçbir şekilde açıklamıyoruz.  Bu erzak dağıtımı yapılması için yaptığımız araştırmada gördük ki çok fazla yardım edilmesi gereken ailelerimiz var” dedi.

CHP İlçe Başkanı Ekinci, açıklamasını şöyle sürdürdü; “Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan binlerce insanın işsiz, ekmeksiz kalmasına sebep olan bu salgın günlerinde CHP olarak omuz omuza olalım istedik. Dayanışmamıza omuz veren İl Başkanlığımıza ve Beşiktaş Belediyesine teşekkür ediyorum. Umudumuz, CHP iktidarında sosyal devletin tüm kurum ve kurallarıyla hayata geçmesi içindir. Mücadelemiz hiç bir çocuğun yatağa aç girmemesi içindir. Mücadelemiz sosyal devletin hiçbir yurttaşını açta açıkta bırakmaması içindir. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımızın yanında olmaya çalışacağız. Vatandaşlarımız bizim için değerlidir. Evlerinde sağlıkla kalsınlar” ifadelerini kullandı.

Etiketler :
POPÜLER FOTO GALERİLER
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
SON DAKİKA